The Honkatonk Vanilla Beard Care Kit

0 hodnocení
1 550 Kč

Popis

Precizní dárková sada pro vousáče v naší jemné vanilkové vůni Honkatonk Vanilla. Obsahuje tři věci, které by měl znát a používat každý vousáč, tedy přírodní olej pro výživu, neméně přírodní šampon pro mytí a kartáč z hruškového dřeva na perfektní pročesání.

Každý občas máme negativní myšlenky. To je v pohodě. Nechat se jimi ovládnout v pohodě není. Nastavte světu svou lepší tvář s omamnou kombinací vanilky, tonky a Palo Santo. 

Celé jsme to zabalili do stylové, na míru padnoucí krabice z prvotřídního japonského papíru. Zcela jsme vynechali plasty, takže vše můžete krásně zrecyklovat.

Sada obsahuje:

Japonský papír...

Jasně, ve výsledku to je hlavně o tom, co je uvnitř, perfektní obsah si ale zaslouží i perfektní formu. Proto jsme krabičky našich dárkových sad vyrobili z prvotřídního japonského papíru a opatřili je decentním vyraženým logem v pravém horním rohu. 

... a trojnásobná síla přírody uvnitř

Věříme v sílu přírody a její schopnost povznášet tělo i mysl. Ať už jde o hruškové dřevo a přírodní štětiny našeho kartáče, nebo šetrné přírodní složení našeho oleje a šamponu.

Hodnocení

Pro tento produkt nebyly zatím přidány žádné příspěvky

Sledujte nás na
@beviro_cz

Všechny novinky najdete na našem   Instagramu

Vzorek k objednávce
zdarma

Ekologické
balení zásilky

Doprava Zásilkovnou
zdarma nad 500 Kč

Maximálně
přírodní