Eau de Toilette
Discovery Set

9 hodnocení
240 Kč

Popis

Testovací sada, která obsahuje všechny 4 vzorky našich toaletních vod ve flakonu s rozprašovačem o objemu 2 ml.

Naleznete v ní tyto vůně:

  • Metropolitan - něco jako švýcarský nůž mezi vůněmi. Moderní, čistá, mužná vůně. Čistá jako vaše úmysly, nečistá jako to, co se bude dít potom.
  • Sophisticated - ovocná chypre vůně, mužná a optimistická. Kombinuje v sobě sílu cedrového dřeva a pižma s lehkostí bergamotu a citrusového listí. 
  • Bohemian Spirit - Bohémský život. Dodávka na cestě Evropou. Náhodná osudová setkání. Letní večery u moře. Žádné starosti, jen starosti se ženami.
  • 1918 - Závan starých časů. Pořádný old school. A pořádná síla.

Pokud nechcete všechny čtyři, můžete si vzorek objednat i jednotlivě.

Hodnocení

5.0
9 hodnocení
Roman
20.12.2021

Objednal jsem testery, abych se rozhodl a jednoznačně vyhrál Metropolitan

Jan Grossmann

Super aby člověk poznal co mu bude sedět

Kamilopatril
24.12.2021

Oka

Milan Novotný
24.12.2021

Dobrý den. Vzorky parfémů jsou perfektní, hezky zabalené ale hlavně mají praktické rozprašovače. A vůně? Perfektní. Po vaší kosmetice, kterou používám již delší dobu, je toto pro mně další příjemné překvapení.

Juraj Lahucky
26.12.2021

Nádherná vôňa metropolitan

Boris Fabianek

Vše proběhlo velice rychle,jak objednání tak doručení.Spokojenost.

Peter Nagy
02.01.2022

Úplná paráda. Jednoduchý spôsob ako si vyskúšať všetky vône na vlastnej koži. Balenie je praktické a vône naozaj potešili a zjednodušili rozhodovanie. Môžem len odporučiť.

Adam Procházka

Mě osobně žádná z vůní nesedla, nicméně jsem produkt doporučil dále a měl veliký úspěch. Rozhodně i tak doporučuji, Beviro balení i složení výrobků si podporu zaslouží!

Částka
14.01.2022

Užasne, vydrží celý i v práci. Tady není co vytknout. Osobně sem pro 1918 a Bohemian Spirit. Tyto si jistě objednám v normálním balení. Překvapilo mě i recyklovaný obal. Jen tak dal :-)

Maximálně přírodní Maximálně přírodní Máme rádi přírodu, proto se snažíme dělat i naše produkty co nejpřírodnější. Někdy ale kvůli dokonalé funkčnosti uděláme dobře promyšlený kompromis.
Otestováno předními barbery Otestováno předními barbery Na vývoji a testování produktů spolupracujeme s předními barbershopy. Díky tomu máte jistotu, že Beviro znamená kvalitu.
Vyrobeno v ČR Vyrobeno v ČR Všechny naše produkty vyrábíme v České republice. Česká kosmetika je totiž světová.
Od mužů, pro muže Od mužů, pro muže Nejsme jenom odnož značky dámské kosmetiky. Beviro je od začátku od mužů, pro muže.