The Bergamia Wood Beard Care Kit

1 hodnocení
1 550 Kč

Popis

Stylová dárková sada pro vousáče v naší vlajkové vůni Bergamia Wood. Obsahuje tři věci, které by měl znát a používat každý vousáč, tedy přírodní olej pro výživu, neméně přírodní šampon pro mytí a kartáč z hruškového dřeva na perfektní pročesání.

Zbavte sebe i svůj vous starostí a vyměňte je za mýtickou dobrou náladu. Osvěžující - a mezi našimi vůněmi právem nejoblíbenější - kombinace hojivé borovice, cedru a bergamotu napomáhá dýchání a dodává energii vám i vašemu pečlivě pěstěnému vousatému háji. 

Celé jsme to zabalili do stylové, na míru padnoucí krabice z prvotřídního japonského papíru. Zcela jsme vynechali plasty, takže vše můžete krásně zrecyklovat.

Sada obsahuje:

Japonský papír...

Jasně, ve výsledku to je hlavně o tom, co je uvnitř, perfektní obsah si ale zaslouží i perfektní formu. Proto jsme krabičky našich dárkových sad vyrobili z prvotřídního japonského papíru a opatřili je decentním vyraženým logem v pravém horním rohu. 

... a trojnásobná síla přírody uvnitř

Věříme v sílu přírody a její schopnost povznášet tělo i mysl. Ať už jde o hruškové dřevo a přírodní štětiny našeho kartáče, nebo šetrné přírodní složení našeho oleje a šamponu.

Hodnocení

5.0
1 hodnocení
21.10.2023

Jako holič Vaše produkty používám jak pro klienty tak pro sebe. Ještě jsem neslyšel stížnosti, vše je ve vysoké kvalitě a jednoduše super.

Sledujte nás na
@beviro_cz

Všechny novinky najdete na našem   Instagramu

Vzorek k objednávce
zdarma

Ekologické
balení zásilky

Doprava Zásilkovnou
zdarma nad 500 Kč

Maximálně
přírodní