Natural Beard Booster: Jak a proč funguje?

Natural Beard Booster: Jak a proč funguje?

Víme proč jste tady (nebo si to alespoň myslíme). Zvědavost. Láká vás myšlenka na Natural Beard Booster - na husté vousy, ale potřebujete více informací? Pokud ano, tenhle článek jsme vydali právě pro vás. 

Ale než se do toho pustíte, jednu věc si musíme říct narovinu. Neexistuje žádný přípravek, po kterém vám zázračně naroste za měsíc plnovous. Jasně, proces lze urychlit - třeba naším Natural Beard Boosterem - ale jinak je to na genetice, životosprávě a trpělivosti. 

Jak funguje Beard Booster?

Fungování Boosteru stojí na kombinaci několika funkčních přírodních složek. Cressatinu, guarany a biotinu.

Do běžné řeřichy byste to asi neřekli, ale právě z ní je získáván pro Booster nejdůležitější cressatin (alias hair booster). Aktivní složka podporující růst vousů (a vlasů) je získávána extrakcí výhonků řeřichy vodní a řeřichy indické. Cressatin stimuluje růst vousů, osvěžuje vlasové vlákno, aktivuje a prodlužuje fázi růstu vousů a posiluje je od kořínků. Poskytuje živiny (zinek a hořčík) k výrobě vysoce kvalitního keratinu. Mimo jiné působí proti stárnutí vlasů. 

Exotická guarana vousy posiluje a podporuje jejich růst. Prokrvuje pokožku, udržuje vousy husté a zdravé (až po folikuly). Taková semínka guarany totiž obsahují dvakrát více kofeinu, než se obvykle nachází v semínkách kávy. No a právě kofein zlepšuje krevní oběh, což podporuje růst vousů.

A na závěr biotin. Náš Booster obsahuje i biotin (vitamín B7), který dodává vousům energii. Vezme méně výrazné vousy na tváři, zesílí je a zvýrazní, takže budou (nejen opticky) plnější. 

Ani pořádný vous nebyl vypěstovaný za den

Doporučujeme předem - obrňte se trpělivostí, jde přece o vousy. Majestátní vous jak od ZZ Top za měsíc prostě nečekejte. Ve hře je příliš mnoho dalších faktorů, které růst vašich vousů mohou ovlivnit. 100% výsledek Natural Beard Boosteru tedy zaručit nemůžeme, i když bychom rádi. Každému rostou vousy jinak...

Můžeme se ovšem zaručit, že jsme do Boosteru vložili to nejlepší. Čas, poctivou práci a trochu toho srdíčka. Booster má to nejlepší možné složení - aktivních látek jsme dali poměrově co nejvíce (v možném rozmezí vždy na horní hranici), aby je lidská tvář ještě zvládla vstřebat. 

Přidali jsme odzkoušené vonné silice (bergamotu a santalového dřeva) a kvalitní vyživující oleje (ricinový a arganový olej). Pro lepší hydratační funkci jsme přidali i kyselinu hyaluronovou. Již tak dobře známou z našeho Elixíru mládí

Natural Beard Booster si vyrábíme v Čechách, stejně jako všechny naše produkty.

Pro koho se Booster hodí?

Pro ty, kterým už vousy rostou, ale není to ono. Nerostou podle představ, nepravidelně a málo. Pro ty, kteří se chtějí cítit lépe, mužněji a sebevědoměji. Kdo už má dobrý základ, s Boosterem si ho ještě zlepší… Někde na konci téhle cesty stojí spokojený chlap s výstavním vousem, vidíte se tam?

Pokud pěstujete první středoškolský knírek, nebo široko daleko v rodině nemáte ani jednoho vousáče, Booster nepomůže. Junioři musí ještě dorůst a holé tváře nejspíš ostrouhají (nicméně zkusit se má přece vše). Ale nezoufejte, vousy jsou móda jako každá jiná a módní trendy se přece mění každých pár let. Čistě oholené tváře se opět mohou vrátit do módy, kdo ví. 

Pokud pro svoje zdravější a silnější vousy chcete udělat ještě něco navíc, kromě olejů a balzámu (to je za nás základ péče o vous) si pořiďte pořádný hruškový kartáč na vousy. Ten příjemně podrbe, dostane olej či balzám všude kam má, pokožku zbaví odumřelých buněk a řádně ji prokrví. 

No a nezapomeňte se jít čas od času projít, občas si zaběhat, vyhněte se přemíře nezdravého jídla a podobně. Protože lepší životospráva = zdravější tělo = zdravější vousy. Aktuálně na blog chystáme další článek - podrobnou příručku pro vousáče, která právě na téma životospráva a péče o vousy bude obsáhle pokračovat. Sledujte náš Instagram nebo Facebook, ať vám nic neunikne. Ať rostou.


Líbil se vám článek? Sdílejte!

Martin Fix

Další články

Víme proč jste tady (nebo si to alespoň myslíme). Zvědavost. Láká vás myšlenka na Natural Beard Booster - na husté vousy, ale potřebujete více…

Jakub Platil (alias dyecomb.sw) patří mezi absolutní špičku českého barberingu. Pod rukama mu prošla jména jako Jaromír Jágr, Yzomandias, Nik Tendo,…

Sledujte nás na
@beviro_cz

Všechny novinky najdete na našem   Instagramu