Přípravek na růst vousů Natural Beard Booster

4 hodnocení

Popis

Co když vousy rostou, ale ne podle vašich představ? Kdyby byly jen o trochu hustší, rostly všude stejně dobře, tak už by to bylo úplně ono... Proto jsme vyvinuli Natural Beard Booster. Je tu od toho, aby prokrvil pokožku, stimuloval folikuly vousů, dodal jim energii a tím pomohl prosadit se i vousům, které se zatím nevydraly na povrch vaší tváře. Stávající vousy posilní, hydratuje a dodá jim plnější vzhled.

Booster funguje primárně díky Cressatinu a guaraně. Ty pracují v tandemu, aby dodaly více energie buňkám vousu a podpořily růst. Dalšími pomocníky jsou biotin, extrakty z bylin, keratin, panthenol a další vyživující oleje, jak pro vousy, tak pro pokožku.

Hodí se pro ty, kterým vousy už rostou, jen třeba málo a nepravidelně. Pokud pěstujete první středoškolský knírek, nebo široko daleko v rodině nemáte ani jednoho vousáče, Booster nepomůže. Junioři musí ještě dorůst a holé tváře nejspíš ostrouhají (ale zkusit se má vše). Kdo už má dobrý základ, s Boosterem si ho ještě zlepší.

Vyrobeno v České republice. Jako všechny naše produkty. Obsahuje 90 % přírodních složek.

549 Kč

Přírodnímu štěstí přeje 

Klasicky jsme vsadili na přírodní cestu, která funguje. Růstovou funkci v Boosteru zastávají Cressatin a guarana. Cressatin je aktivní látka získávaná jako extrakt z indické a vodní řeřichy. Stimuluje růst nových vousů a posiluje nové i stávající od kořínků. Vousy udržuje husté, silné a zdravé. 

Druhou neméně důležitou látkou je guarana - semínka, které přirozeně obsahují 2x více kofeinu než kávová zrna. Kofein pomáhá ke zlepšení krevního oběhu a posílení vousových folikul. To vede k lepšímu stavu pokožky a vousových buněk a celkově k zdravějším vousům. Kofein, stejně jako Cressatin, jsou klinicky ověřené látky na podporu růstu vousů. 

Půlmetrový vous za týden...

...ten od Boosteru nečekejte. Pokud to s růstem vousů myslíte vážně, zabere to čas. Booster je potřeba používat dlouhodobě. Jeho výsledek každému zaručit nemůžeme, každý růst vousu je individuální. Můžeme se ovšem zaručit kvalitním českým řemeslem - všechno si vyvíjíme a vyrábíme sami v Čechách. Doporučujeme přidat k Boosteru i zdravější životosprávu. Tělo musí být dobře vyživený “stroj”, aby se o živiny mohlo podělit i s pokožkou, nehty nebo třeba s vousy. Na konci tohohle snažení jsou vousy, se kterými budete opravdu spokojeni.

Hodnocení

5.0
4 hodnocení
Jiří Svítek

Jsem velmi spokojený se všemi produkty na vlasy ,vousy a podobně✌🏻🙂

Martin Fix
06.06.2021

Měsíc jsem testoval, za měsíc spotřeboval, kupuji další.

Vousy o pár ceňtáků povyrostly, díry se relativně zacelily, jsem spokojen. A jestli je to placebo, tak to nejlepší, co jsem kdy měl. Díky pánové.

Lukáš Fedorčák
21.07.2021

Krásně krémové a jde cítí že to zabírá doporučuji

Jakub Gareth Bialý

Supr produkt!! Sem nadmiru spokojeny!