Elixír mládí

17 hodnocení

Popis

Elixír mládí. Kdo by ho nechtěl? Ve středověku se o něj pokoušeli alchymisté, ale až nyní jsme uspěli. Tedy částečně - biologické hodiny o pár let zpátky nepřetočíme, ale alespoň budete mladší vypadat. Minimálně v obličeji.

Forever Young Elixír je ultimátní přípravek na obličej - díky kyselině hyaluronové hloubkově hydratuje, díky biosacharidu navíc vyhlazuje vrásky a regeneruje pokožku. Vytáhne vás ze šlamastyky, ať už jste měli o pár drinků víc než bylo zdrávo, nebo jen pořád pracujete a je to na vás vidět.

Můžete ho používat před hydratačním krémem. Nebo nemusíte. Skvěle funguje i samostatně.

Vyrobeno v České republice. Jako všechny naše produkty.
Obsahuje 99 % přírodních složek.

$23.66

Být stále mlád, to bych si přál...

Přeje si to božský Karel, přejeme si to my všichni. Elixír mládí vám pomůže alespoň trošku přetočit zpět biologické hodiny. Není nic špatného na tom mít vrásky, ale také není nic špatného na tom je nemít. Už i na Leošovi je vidět zub času. Možná jenom o našem Elixíru ještě neslyšel...

Používejte ho ideálně ráno a večer. Rozdíl uvidíte už po pár dnech, ale pro skutečně dlouhodobé účinky musíte zodpovědně mazat delší dobu.

Převzali jsme ženskou zbraň - kyselinu hyaluronovou

Základem našeho elixíru je kyselina hyaluronová. Možná jste o ní neslyšeli, ale zeptejte se jakékoliv ženy a hned bude vědět. V pánské kosmetice se zatím moc nepoužívá, ale není důvod, proč by si tak dobrou věc měly ženy nechávat pro sebe. Dali jsme jí tam hned dvě verze - nízko a vysoce molekulární. Dohromady víc než 1 % obsahu, protože víc kůže skoro nedokáže pojmout.

Kromě "hyaluronky" obsahuje elixír ještě biosacharid, který ještě zvyšuje její účinek a vyhlazuje vrásky. A samozřejmě naše oblíbené přírodní extrakty z kostivalu a arniky.

Hodnocení

5.0
17 hodnocení
Dávid
07.08.2020

Kyselinu hyaluronovou používám již delší dobu a konečně je zde něco čistě pro muže a navíc ještě s dalšími prospěšnými ingrediencemi. Dobře se nanáší a rychle vstřebává. Dodá pleti tu prvotní hydrataci. Přesto doporučuji ještě použít hydratační krém (snad bude jako další nový produkt). Dalším plusem je skleněný obal.

Markét
17.08.2020

Sice pánská značka, ale toto sérum můžou používat i ženy. Prakticky jsem ho ukradla mému muži, protože je výborné. Krásně pleť vyhladí a zanechá ji svěží a hebkou. A ještě podpoříte ryze českou značku, za mě super

Martin
17.08.2020

Trošku jsem ze začátku bojoval s otevíráním, ale co se týče efektu, už po týdnu bylo možné vidět viditelné zlepšení, určitě užitečný doplněk, pokud to člověk nechce přehánět

Filip J.
16.10.2020

Lepší mazání na obličej jsem zatím nevyzkoušel a všude vás chválím :-)

Petr Britz

Doporučuji! Také doporučuji nevmasírovat, dát více a nebojte po chvilce se vstřebá. Pak cítím jak se mi pleť napíná. Mám velmi citlivou pleť a trpím růžovkou a tento elixír mi nezpůsobuje žádné podráždění a moje pleť je svěží a nemastná. Spokojenost!

Svatopluk Rada

*****

Marek Stubley
22.07.2020

Skvělé

Marek Šťastný
27.07.2020

velmi příjemná konzistence a rychlé vstřebání

Luboš
17.08.2020

Doporučuji, skvělé!

Pavel
17.08.2020

Doporucuju, opravdu funguje, po cca 2 tydnech jsem si vsiml rozdil

Petr Britz

Zatím jsem moc spokojen. Jsem nadšen z lehké gelove struktury.
Používám krátce na hlubší hodnocení. Rad vám za čas napisu.

Jiří Ulč
27.09.2020

Příjemné používání ve formě gelu.. Bez aromatických latek ...
:-) za mě dobrý na výsledek si musím jestě počkat...

Filip Petr
17.12.2020

Výrobek splnil moje očekávání

Radek Franc
24.12.2020

Hana Neumannová
31.12.2020

Rozhodně 5 hvězdiček, produkt je perfektní,
pleť mám po něm jemnější a jasnější a zmizel
i nepříjemný pocit stálé suchosti. Děkuji, určitě si objednám znava.

Martin Trobl

Super

Martin Trobl

Super