Cinnamon Season Olej na vousy

10 hodnocení

Popis

Olej je základ péče o vousy. A zároveň náš “signature” produkt. Minimalizuje svědění, vyživuje vousy, dodá lesk a příjemně voní. Smíchali jsme v něm 5 kvalitních olejů - rýžový, mandlový, avokádový, jojobový a ricinový, aby výsledek byl opravdu dokonalý. Každý olej umí něco, dohromady umí ještě víc.

Vůně Cinnamon Season v sobě kombinuje tóny skořice, santalového dřeva a svěžího grepu. Budete s ní mít Vánoce každý den, alespoň na vousech.

Vyrobeno v České republice. Jako všechny naše produkty.
Obsahuje 99,99 % přírodních složek.

449 Kč

5 olejů pro tu nejlepší výživu vousů

V našich olejíčcích mícháme 5 různých druhů olejů, protože jen jeden nestačí. Není olej jako olej. I když vypadají podobně, hodně se od sebe liší jak kvalitou, tak funkcí. Jeden více hydratuje, druhý zabraňuje svědění, třetí chrání vousy zvenku, čtvrtý zevnitř. Více než rok jsme ladili jejich poměry, abychom dosáhli opravdu nejlepšího účinku. 

Každý den budou Vánoce

A může za to skořice. Po skořici ale přijdou tóny grepu a citrusového dřeva, takže je výsledkem příjemná a mužná vůně.

Hodnocení

4.9
10 hodnocení
Jan Štěpánek
12.02.2020

Velmi intenzivně, dlouho a příjemně vonící olej (hlavně po skořici), který je vhodný asi hlavně na domácí pohodu nebo třeba na večírky. Do profesionálního prostředí je vůně možná až trochu moc intenzivní (hlavně ona skořice). Vousy olej příjemně zjemní a vyživí a zabrání vzniku suchých šupin na kůži. Aplikační kapátko zbytečně neukapává a díky závěru se lahvička neotevře náhodou, když ji máte zabalenou na cesty.

David
08.07.2020

Vyzkoušeno už více olejů na vousy od různých výrobců, ale Beviro má nejlepší. Co se týče vlastností i vůně.

David
13.09.2020

Príjemná voňa a super vlastnosti oleja - bradu oživí a dodá jej lesk a nezamastí ju. Pipeta je praktická na aplikáciu. Za mňa spokojnosť.

Eva
13.09.2020

Souhlasím s panem Davidem. Olej sem zakoupila příteli a zamilovala se do jeho vůně, kombinace skořice a grapefruitu je dokonalá.

Gabriela Přibylová
02.04.2020

Koupila jsem jako dárek pro přítele. Miluje značku BeViro a takhle skořicová vůně mu připomíná skořicové žvýkačky. Po použití jsou vousy hebké a vyživené. Vůně vydrží dlouho.

Ondra
02.04.2020

+ vůně
+ jednoduchá aplikace s kapátkem
+ vousy vydrží měkké

Honza K.
13.09.2020

Super vůně, chci vyzkoušet ještě další od této značky.

Gabriela Přibylová
01.12.2020

Koupila jsem jako dárek pro přítele. Miluje značku BeViro a takhle skořicová vůně mu připomíná skořicové žvýkačky.
Po použití jsou vlasy hebké a vyživené. Vůně vydrží dlouho.

Daniel Sakař
23.01.2021

Naprostá spokojenost, bohužel to vypadá tak, že se mi začala tvořit alergická reakce ale do této chvíle naprosto spokojený s tímhle olejem.

Marek Maślanka
20.03.2021

Výborný olej.Kásná vůňe.