The Forever Young Kit

0 hodnocení
2 150 Kč

Popis

Každý dokončený projekt a každá bezesná noc nás muže dostávají blíže k vysněnému cíli. A taky nám na obličeji vyrýsují další vrásky. Můžete si říct, že vrásky mužům sluší. A bude to skoro určitě pravda. Nebo se můžete vzepřít a zase jednou vzít osud do vlastních rukou. Třeba s touhle dárkovou sadou.

Elixír mládí hloubkově hydratuje vaši tvář a pomáhá vyhlazovat vrásky. Oční sérum mládí zchladí a redukuje pytle pod očima. Oba dohromady ještě znásobí účinek hydratačního krému, který nanesete na závěr.

Celé jsme to zabalili do padnoucí dárkové krabice z prvotřídního japonského papíru. Samozřejmě žádné plasty, takže vše můžete krásně zrecyklovat.

Sada obsahuje:

Japonský papír...

Jasně, ve výsledku to je hlavně o tom, co je uvnitř, perfektní obsah si ale zaslouží i perfektní formu. Proto jsme krabičky našich dárkových sad vyrobili z prvotřídního japonského papíru a opatřili je decentním vyraženým logem v pravém horním rohu. 

... a trojnásobná síla přírody

Věříme ve schopnost přírody povznášet tělo i mysl. I proto v našich přípravcích nenajdete žádnou zbytečnou, a v žádném případě pak škodlivou chemii. 

Hodnocení

Pro tento produkt nebyly zatím přidány žádné příspěvky

Sledujte nás na
@beviro_cz

Všechny novinky najdete na našem   Instagramu

Vzorek k objednávce
zdarma

Ekologické
balení zásilky

Doprava Zásilkovnou
zdarma nad 500 Kč

Maximálně
přírodní