Kyselina hyaluronová: ženská zbraň v našem mužském Elixíru mládí

Kyselina hyaluronová: ženská zbraň v našem mužském Elixíru mládí

Doba se sice pomalu mění, ale ani v roce 2021 ještě není příliš běžné, že by muži řešili přibývající vrásky pánskou kosmetikou. Krémy na ruce jsou přece pro ženský a “jedno mejdlo na všechno stačí”. Muži jsou dnes ale naštěstí celkově otevřenější k experimentování (s pánskou pletí), ale čistě mužských přípravků (které nejsou jen odnoží dámské značky) není tolik. Náš Elixír je ale jedním z nich. Pokud jste ještě žádný podobný produkt nevyzkoušeli, možná nevíte, co přesně od něj čekat. Proto vám ho v tomto článku chceme podrobněji představit. 

V první řadě je důležité si uvědomit, že mužská kůže je silnější než ta ženská (díky většímu množství testosteronu), a že pánské přípravky se musí přizpůsobit, aby tyto rozdíly zvládly. Neměli byste tedy jen popadnout “krémík” své přítelkyně, jednou týdně se s ním namazat od hlavy až k patě a vymalováno. 

Kouzlo kyseliny hyaluronové

Nejdůležitější složkou v našem Elixíru je kyselina hyaluronová. Ta se hojně využívá v dámském kosmetickém odvětví, ale není důvod, proč by si tak dobrou věc měly ženy nechávat pro sebe. Do Elixíru jsme ji dali hned ve dvou verzích - nízko a vysoce molekulární. Dohromady ji tam najdete více než 1 %, větší poměrové množství by totiž už lidská kůže nezvládla vstřebat.

Kyselina hyaluronová je obsažena v kůži přirozeně a jejím úkolem je na sebe vázat vodu. Díky jejím přirozeným hydratačním schopnostem zůstává kůže pružná a silná. Funguje také jako antioxidant a přispívá k tvorbě kolagenu. V lidském těle ji najdeme v pokožce, ve všech 143 kloubech, v chrupavkách a v očích.

Nedostatek hyaluronky (tak jí říkáme interně) má za následek sušší a popraskanější kůži, která se s přibývajícím věkem projevuje jako vrásky. Od 25. roku začíná produkce kyseliny v těle klesat a už ve 40 letech je zhruba na 35 % svojí původní produkce. Dodávat ji na obličej má tedy smysl.

Dan Trnka, zakladatel Bevira a jeho nejoblíbenější Elixír.

Dan Trnka, otec Bevira, nedá na Elixír dopustit. Je to jeho srdcovka.

Jak funguje Elixír věčného mládí

Náš Elixír mládí se nesnaží oblafnout proces stárnutí - cílem je, abyste vypadali o několik let mladší a zkrátka nejlépe, jak jen to jde. Abyste vyždímali maximum z toho, co vám bylo dáno. 

Zjemňuje hrubé linie na tváři, zmenšuje kruhy pod očima a vyhlazuje vrásky. Po nanesení se rychle vstřebává a proniká hluboko do spodních vrstev pokožky, kde doplňuje přirozenou produkci kyseliny hyaluronové a díky biosacharidům regeneruje a vyživuje pokožku. 

Elixír obsahuje 99 % přírodních složek a vyrábíme si ho v Čechách.

Možná se ptáte “Co pro mě znamená to 99 % přírodní?” - je to jednoduché, čím více přírodních látek produkt obsahuje, tím spíš bude funkční a prospěšný svému účelu. Obsahuje-li přírodních látek méně, spíš bude zanášet póry, nebude funkční, nebo natropí více škody než užitku.

Beviro Elixír věčného mládí

Je to náš nejoblíbenější produkt. A podle prodejů soudě - váš taky.

Jak často ho používat 

Pro dosažení nejlepšího výsledku je dobré si stanovit nejzákladnější denní rutinu. Tedy používat Elixír ideálně 2x denně (ráno u čištění zubů a večer po sprše) a to pravidelně. Před nanesením si obličej alespoň opláchnout a zbavit ho tak potu a nečistot. Elixíru stačí jen tenká vrstvička. 

Na co si dát pozor

Výše jsme zmiňovali, že kyselina hyaluronová zadržuje vodu. Ovšem pokud ve starší popraskanější pokožce již není dostatek vody, dlouhodobé používání všech přípravků s “hyaluronkou” může (ale nemusí) kůži naopak vysušit. Proto, pokud to mládnutí chcete vzít opravdu vážně, doporučujeme do denní rutiny přidat ještě hydratační krém na obličej, kterým dáte Elixíru mládí další “náboje” do zásobníku.

Jak omládnout ještě víc?

Elixír mládí je jenom jedna část skládačky. Boj proti vráskám je potřeba brát komplexně: stravou, sportem a životním stylem. Stres také moc nepomáhá. Ale s tím vám bohužel už nepomůžeme. A někdy to ani nejde - je potřeba se postarat o rodinu, není čas ztrácet čas. Pokud ale jinak pro sebe děláte maximum a potřebujete svůj proti-vráskový výkon jen o trochu podpořit, jsme tu pro vás. Vypadat a cítit se skvěle může vyžadovat trochu úsilí, ale výsledek rozhodně stojí za to. Odzkoušeno za vás.

Zdar a sílu do života, vaše Beviro


Líbil se vám článek? Sdílejte!

Martin Fix

Další články

Víme proč jste tady (nebo si to alespoň myslíme). Zvědavost. Láká vás myšlenka na Natural Beard Booster - na husté vousy, ale potřebujete více…

Jakub Platil (alias dyecomb.sw) patří mezi absolutní špičku českého barberingu. Pod rukama mu prošla jména jako Jaromír Jágr, Yzomandias, Nik Tendo,…

Sledujte nás na
@beviro_cz

Všechny novinky najdete na našem   Instagramu