Novinka
Smooth Face Safety Razor

0 hodnocení
1 590 Kč

Popis

Kombinace tradičního a moderního? Tak to máme rádi. Když přijde na pánské holení, těžko si představit tradičnější proprietu než starý dobrý bagr, tedy holicí strojek na žiletky. Holení s ním je totiž ten pravý chlapský rituál. Vezmete do ruky poctivý kus železa a plynulými tahy - za doprovodu tichého zvuku elegance a preciznosti, zatímco si žiletka razí cestu strništěm - vracíte své zarostlé tváři štábní kulturu.

Náš strojek má perfektně vyváženou rukojeť v černé barvě s decentní oranžovou koncovkou a uzavřenou hlavici. Ta odpustí i mírné chyby v technice a významně snižuje riziko pořezání. Vyrobili jsme jej v Německu, v zemi proslulé svým smyslem pro dokonalost a, krom jiného, též svou tradicí v klasickém mokrém holení.

Balení obsahuje 1 žiletku Mühle balenou ve voskovaném papíru.

Vyroben v Německu, zemi zaslíbené tradičnímu holení

Tiché sebevědomí

Proč vymýšlet extravagantní tvary, rozměry či barvy, když můžete mít čistý minimalismus? Právě tím jsme se řídili při vymýšlení tohohle strojku. Ladná černěná rukojeť vás tak spíš než zbytečnými krucánky zaujme skvělým vyvážením a nadčasovým designem, který jsme okořenili naší oblíbenou oranžovou.

Nepřekonaná tradice

Mechanismus klasického strojku je tak jednoduchý, až je dokonalý. Ne nadarmo se tyhle kousky v rodinách předávaly z generace na generaci. Pokud vám jej totiž někdo neukradne, nebo ho nepodrobíte zátěžovému testu přejetím buldozerem, vydrží vám věky. Stejně tak klasické žiletky jsou díky své jednoduchosti a úspornosti vítězkami testu cena/výkon.

Specifikace

Jak používat

Obličej namočte teplou vodou, naneste váš oblíbený krém, gel či mýdlo, vložte do strojku žiletku a poté se po směru růstu vousů oholte. Nezapomeňte na závěr obličej i hlavici strojku důkladně opláchnout.

Hodnocení

Pro tento produkt nebyly zatím přidány žádné příspěvky

Naše bestsellery

Bestseller
BEVIRO, EAU DE TOILETTE METROPOLITAN - VŮNĚ
Bestseller
BEVIRO, FOREVER YOUNG ELIXIR - OBLIČEJ

Forever Young Elixir

50 ml 650 Kč

Sledujte nás na
@beviro_cz

Všechny novinky najdete na našem   Instagramu

Vzorek k objednávce
zdarma

Ekologické
balení zásilky

Doprava Zásilkovnou
zdarma nad 500 Kč

Maximálně
přírodní