Novinka
Smooth Face Fusion Razor

0 hodnocení
1 690 Kč

Popis

Nejcennější komodita moderního muže? Čas. Budovat kariéru, starat se o rodinu, zvládat všechny životní výzvy a ještě u toho všeho dobře vypadat. To všechno chce čas. Abyste jej měli každý den o něco víc, vyrobili jsme pro vás tenhle holicí strojek. Má totiž vyměnitelnou pětibřitou hlavici kompatibilní se standardem Gillette Fusion®, s níž se ráno oholíte dřív, než se vůbec stačíte pořádně probudit. 

Perfektně vyváženou rukojeť jsme oblékli do jemně lesklé černé úpravy a přidali decentní logo a oranžovou koncovku, to aby bylo jasné, kdo ke komu patří. Vyrobili jsme jej v Německu, v zemi proslulé svým smyslem pro dokonalost a, krom jiného, též svou tradicí v klasickém mokrém holení.

 

Vyroben v Německu, zemi zaslíbené tradičnímu holení

Tiché sebevědomí

Proč vymýšlet extravagantní tvary, rozměry či barvy, když můžete mít čistý minimalismus? Právě tím jsme se řídili při vymýšlení tohohle strojku. Ladná černěná rukojeť vás tak spíš než zbytečnými krucánky zaujme skvělým vyvážením a nadčasovým designem, který jsme okořenili naší oblíbenou oranžovou.

Nenápadná síla

Pět břitů, to už vypadá jako pořádná zodpovědnost. Ale nebojte se strojku nic. Krom toho, že vás skvěle a bezpracně oholí, s nimi navíc nehrozí pořezání, tedy ani zkažená nálada hned na začátku dne nabitého výzvami. Při dobré péči a zhruba standardním výskytu vousů vám navíc jedna hlavice vydrží až jeden měsíc.

Specifikace

Jak používat

Obličej namočte teplou vodou, naneste váš oblíbený krém, gel či mýdlo, a poté se po směru růstu vousů oholte. Nezapomeňte na závěr obličej i hlavici strojku důkladně opláchnout.

Hodnocení

Pro tento produkt nebyly zatím přidány žádné příspěvky

Naše bestsellery

Bestseller
BEVIRO, EAU DE TOILETTE METROPOLITAN - VŮNĚ
Bestseller
BEVIRO, FOREVER YOUNG ELIXIR - OBLIČEJ

Forever Young Elixir

50 ml 650 Kč

Sledujte nás na
@beviro_cz

Všechny novinky najdete na našem   Instagramu

Vzorek k objednávce
zdarma

Ekologické
balení zásilky

Doprava Zásilkovnou
zdarma nad 500 Kč

Maximálně
přírodní