Střední fixace Slaný sprej

8 hodnocení

Popis

Slaný texturizační sprej. Zní to složitě, ale je to jednoduché. Pamatujete, jak vypadají vaše vlasy po vykoupání v moři? Chcete vypadat jako surfař, i když surfujete maximálně po internetu? Sixpack na břiše vám slaný sprej sice nevytvoří, ale objem a texturu ve vlasech dokáže zařídit.

Obsahuje 5 % mořské soli - to je takové rozumné, střední množství. Protože může samotná mořská sůl vlasy a pokožku vysušovat, přidali jsme také složky, které tomuto vysušování zabrání. U nás není slaný sprej jen slaná voda, ale skutečně funkční produkt, na který se můžete spolehnout. Toho si cení i přední české barbershopy, se kterými jsme na vývoji spolupracovali.

Vyrobeno v České republice. Jako všechny naše produkty.
Obsahuje 90 % přírodních složek.

399 Kč

Dovolená na pláži v jedné lahvičce

Proč mít dovolenou jen párkrát ročně, když ji můžete zažívat každý den? Aspoň přeneseně. Slaný sprej voní jako dovolená na pláži a má na vlasy také stejný efekt - dodá jim větší objem a texturu. Pomáhá také lehce zamaskovat řídnoucí vlasy a není vůbec poznat, že byste nějaký přípravek použili.

Sůl nad zlato

Základem slaného spreje je pochopitelně mořská sůl. Tato verze obsahuje 5 % mořské soli, což je takové rozumné střední množství vhodné pro každodenní použití. Kromě soli jsme ale přidali i pečující oleje (jojobový a ricinový), panthenol a allantoin a naše oblíbené výtažky z kostivalu a přesličky. 

Neobsahuje žádné sulfáty, parabeny, ani silikony, takže na vlasech nezůstává a snadno se vymývá.

Hodnocení

5.0
8 hodnocení
Jiří
13.09.2020

Velmi přijemná aplikace, staci striknout, protrepat rucnikem a clovek ma rozchuchany look behem 2 minut. Muzu jenom doporucit.

Petr Hošek
05.10.2020

Zajímavé. Funguje tak, jak bylo avizováno, a k tomu ještě krásně voní. Jestli zůstane slaný sprej trvalou součástí mého vlasového workflow zatím nevím, je to taková trochu specialitka, ale každopádně funguje :)

Miloš Klimt
22.07.2020

Super věc na úpravu vlasů po ránu jenom nastříkám a učešu účes skvěle drží a přitom vlasy neslepí a navíc vlasy dlouho příjemně voní

David Fronk
24.10.2020

Dělá přesně to co má, dodá objem, krásně zakroutí vlasy a lehce fixuje. Jen lituji koupi malého balení :D

Martin R.
09.02.2021

Konečně jsem narazil na přípravek, který skoro není vidět, ale vlasy zkrotí. Vlasy nejsou mastné, splihlé, v podstatě nejde poznat, že jsem něco do vlasů použil a zároveň drží.

Robert Drozd

*****

Martin Horák

Lehce jsem si musel zvyknout na vůni. Jinak skvěle drží tvar vlasů. Lepší v kombinaci s fénem.

Petr Macháček
18.07.2021

výborný