Střední fixace Matující pasta na vlasy

10 hodnocení

Popis

Matná, nikoli mastná.

Nejuniverzálnější stylingová věc, jakou si jen můžete dávat do vlasů. Naprosto matná, takže nikdo nic nepozná. Absolutně ne mastná, takže se skvěle vymývá. 

Vlasům dodá střední fixaci - pro většinu mužů to stačí, ale pokud máte delší vlasy nebo děláte na hlavě větší kreace, sáhněte po naší silnější verzi.

Je založená na vodní bázi, takže ji jednoduše z vlasů vymyjete. Nemusíte svou rutinu nijak upravovat - prostě se osprchujete, vlasy umyjete a hotovo. Jste zase čistí jako lilie.

Vyrobeno v České republice. Jako všechny naše produkty.

Obsahuje 72 % přírodních složek. Víc to bohužel nešlo :-(. Ale vyhnuli jsme se aspoň všem ropným derivátům...

399 Kč

Příběh produktu

“Když jsem byl mladší, vyzkoušel jsem desítky různých produktů na vlasy. Od brilantíny, přes pomády, pasty, jíly až po slané spreje. Matná pasta je ale za mě nejuniverzálnější přípravek. Tu naši jsme nechali před uvedením na trh u nezávislých testerů skrytě porovnat s konkurenční nejprodávanější pastou na našem trhu. A vyhráli jsme.” ~ Pavel

Maximálně přírodní. A taky funkční.

Všechny naše produkty děláme maximálně přírodní. Ale nemůže to být na úkor funkce. Obzvlášť, pokud jde o styling vlasů. Také nás otravuje, když na ulici trošku foukne a ranní umělecké dílo na hlavě je v trapu. Tahle pasta má střední fixaci, není to žádný beton ani lepidlo. Díky tomu můžete vlasy v průběhu dne upravovat, takže když vám sundaný svetr nebo vítr v metru rozhodí sandál, stačí jen prohrábnout rukou a vše je zase na správném místě.

 

Hodnocení

4.9
10 hodnocení
Marek Hofhanzl
25.09.2020

Pasta funguje fantasticky. Je velice příjemná. Oceňuji i velmi decentní vůni. Rozhodně si ji koupím znovu.

Ondřej P.
28.09.2020

Vynikající pasta v přírodním složení, stačí trošku, výborně drží a ve vlasech vypadá naprosto přirozeně. Pasta má nevtíravou jemnou vůni. Bonus je, že se dá po celý přirozeně tvarovat a pořád drží. Vyzkoušel jsem všemožné značky past a zůstanu u této.

Jan Hrubeš

Naprostá špička na českém trhu, skvělá konzistence, výborná při stylingu. Má velmi jemnou nevtíravou vůni a perfektně drží účes 💯 navíc je přírodní a v poměru cena/výkon bezkonkurenční 🔝

David Fronk
24.10.2020

Příjemná nevtíravá vůně a ve spojení se slaným sprejem na vlasy vytváří neuvěřitelný look jak z časopisů.

Milan Pimpl
18.11.2020

Výborně fungující pasta. Vlasy se s ní velmi dobře upravují. Drží parádně po celý den i středně delší vlasy. Plusem je i decentní nevtíravá vůně.

Filip M
12.12.2020

Dlouhodobá spokojenost!

Tomas Hejlek
14.12.2020

S produkty jsem moc spokojen, zatím využívám jen oleje na vousy a pastu na vlasy a vše v naprostém pořádku, manželka taktéž oceňuje :)

Petr Bohuslav
27.03.2021

vynikající

František
05.06.2021

Opravdu skvělá. Lepší jsem nikdy neměl.
Příjemně lehounká vůně.

Martin
03.08.2021

Používám už od prosince - mám druhou lahvičku a zatím nejlepší pasta, kterou jsem kdy používal. Well done!