Extrémní fixace Slaný sprej

9 hodnocení

Popis

Slaný texturizační sprej. Zní to složitě, ale je to jednoduché. Pamatujete, jak vypadají vaše vlasy po vykoupání v moři? Chcete vypadat jako surfař, i když surfujete maximálně po internetu? Sixpack na břiše vám slaný sprej sice nevytvoří, ale objem a texturu ve vlasech dokáže zařídit.

Obsahuje 9 % mořské soli - to je vážně HODNĚ. Proto se hodí hlavně na náročnější účesy a profesionální použití. S velkou silou přichází ale velká zodpovědnost - neměl by se dostat až na pokožku hlavy, pak vás může trošku pálit. Když ale zůstane jen na vlasech, ničeho se bát nemusíte.

Protože může samotná mořská sůl vlasy a pokožku vysušovat, přidali jsme také účinné složky, které tomuto vysušování zabrání. U nás není slaný sprej jen slaná voda, ale skutečně funkční produkt, na který se můžete spolehnout. Toho si cení i přední české barbershopy, se kterými jsme na vývoji spolupracovali.

Vyrobeno v České republice. Jako všechny naše produkty.
Obsahuje 90 % přírodních složek.

399 Kč

Dovolená na pláži v jedné lahvičce

Proč mít dovolenou jen párkrát ročně, když ji můžete zažívat každý den? Aspoň přeneseně. Slaný sprej voní jako dovolená na pláži a má na vlasy také stejný efekt - dodá jim větší objem a texturu. Pomáhá také lehce zamaskovat řídnoucí vlasy a není vůbec poznat, že byste nějaký přípravek použili.

Z extrému do extrému

Základem slaného spreje je pochopitelně mořská sůl. Tato verze obsahuje 9 % mořské soli, to je opravdu HODNĚ. Pokud se dostane až na pokožku hlavy, může trošku pálit. Ale když budete aplikovat přiměřeně a z větší dálky, tak jste v suchu. Kromě soli jsme ale přidali i pečující oleje (jojobový a ricinový), panthenol a allantoin a naše oblíbené výtažky z kostivalu a přesličky. 

Neobsahuje žádné sulfáty, parabeny, ani silikony, takže na vlasech nezůstává a snadno se vymývá.

Hodnocení

4.9
9 hodnocení
Martin Z.
14.08.2020

Se sprejem rozhodně jsem spokojen, byl mi doporučen v barbershopu a drží skvěle, přitom z něj nemám pocit suchých vlasů, jako to bývá u sea salt sprejů.

Jakub
13.09.2020

Perfektní sprej, doporučuji

Radek
13.09.2020

Tuhle značku mi doporučil můj barber. Je to česká značka, prakticky veganská a tenhle spray je na léto úplně super.

Jirka
13.09.2020

Maximální spokojenost. Používán, když už mám vlasy cca 2 týdny po střihu. Sprej vlasy lehce zafixuje, ale neslepí.

Tomáš
13.09.2020

Maximálně doporučuji

Tomáš Kozánek
05.10.2020

Super

Jan Vaisar
09.02.2021

Perfektní aplikátor/sprej s pojistkou. Příjemně voní, vlasy fixuje skutečně slušně. Musí se aplikovat relativně málo a vhodné je vlasy vyfénovat, jinak může působit lehce mastným dojmem. Osobně bych ubral olejnatých složek a klidně přidal na soli. Ale po pár dnech používání i tak spokojenost.

Martin Knobloch
13.04.2021

Toto je moje první zkušenost se slaným olejem, takže nemohu srovnávat. Můžu ale potvrdit, že dělá vlasy jako po surfu na Bali, takže za mě top!

Jozić

Voní jako opalovací krém, skvěle fixuje a zároveň nevysušuje. Perfektní produkt.