Novinka
Save the Badger Brush

0 hodnocení
1 790 Kč

Popis

Na vratkých základech nevybudujete pravé štěstí, to ví každý muž. A s nekvalitními nástroji svůj povinnostmi nabitý den dobře nezahájíte ani v koupelně. Rozhodli jsme se těmhle nedotaženým rituálům vystavit stopku vlastní řadou prvotřídního v Německu vyrobeného náčiní na holení, do níž patří i tahle stylová štětka.

Prověřený tvar i univerzální střední velikost, stylová černěná rukojeť s oranžovou koncovkou a především ty nejlepší štětiny Silvertip Fibre®, které pohladí tělo i duši. Tělo tím, že jsou neuvěřitelně jemné a skvěle drží vodu, díky čemuž s ní vytvoříte tu nejlepší pěnu a následně se perfektně oholíte. Duši pak díky tomu, že při jejich výrobě neutrpěl újmu žádný jezevec ani divočák.

Vyrobena v Německu, zemi zaslíbené tradičnímu holení

Krása hned na prvním místě

Krása a funkce by vždy měly jít ruku v ruce. Krom precizních štětin, s nimiž rozděláte tu nejlepší pěnu a jistému úchopu díky ideálně zvolenému tvaru jsme se tak zaměřili i na to, aby vám naše nástroje pomohly vyšperkovat koupelnu. Naši štětku jsme tak vyvedli v nadčasové jemně lesklé černěné úpravě s decentním logem a oranžovou koncovkou, stejně jako celou holicí řadu.

Ještě lepší než jezevčí

Věříme v sílu přírody, k níž se obracíme kdykoliv, když toho na nás už je trochu moc. Kdybychom ji ale bez rozmyslu drancovali, byla by to láska jen tak na efekt. Jak tedy neublížit ani jednomu jezevci a současně vám nabídnout ten nejvyšší možný komfort? Díky Silvertip Fibre®. Tyhle patentované syntetické štětiny svými vlastnostmi prémiové jezevčí štětiny silvertip badger dokonce ještě předčí. Mají totiž delší výdrž a ještě lépe drží vodu.

Specifikace

Jak používat

Namočte si obličej teplou vodou. Pod jejím proudem pak nechte nasáknout i štětiny vaší štětky. Poté vezměte své oblíbené mýdlo či krém na holení a krouživými pohyby štětky vyšlehejte pěnu hustou tak, že by se dala krájet. Tuto následně naneste na obličej. Vychutnejte si pohlazení těch nejjemnějších štětin, v duchu si vzpomeňte na všechny spokojené jezevce, a pak se skvěle oholte. Štětku na závěr důkladně opláchněte a nechte ji okapat.

Hodnocení

Pro tento produkt nebyly zatím přidány žádné příspěvky

Naše bestsellery

Bestseller
BEVIRO, EAU DE TOILETTE METROPOLITAN - VŮNĚ
Bestseller
BEVIRO, FOREVER YOUNG ELIXIR - OBLIČEJ

Forever Young Elixir

50 ml 650 Kč

Sledujte nás na
@beviro_cz

Všechny novinky najdete na našem   Instagramu

Vzorek k objednávce
zdarma

Ekologické
balení zásilky

Doprava Zásilkovnou
zdarma nad 500 Kč

Maximálně
přírodní