Neviditelný gel na holení

12 hodnocení

Popis

Oproti běžným gelům a pěnám má ten náš jasnou výhodu - konečně uvidíte, co holíte. Hodí se to zejména při holení kontur a udržování strniště či plnovousu, nicméně oholíte s ním samozřejmě i celou tvář. Pohodlně se nanáší, zklidňuje a hojí podrážděnou pokožku a napomáhá i její hydrataci.

Vyrobeno v České republice. Jako všechny naše produkty.
Obsahuje 90 % přírodních složek.

$15.22

Zvládne celou tvář, nebo jenom kontury

Když si jen zaholujete kontury plnovousu, je každý milimetr dost znát. Náš Neviditelný gel se přesně na takovou přesnou práci hodí. Díky jeho průhlednosti konečně uvidíte, co holíte.

Využití má ale i pro muže s holou tváří. Oholíte se s ním pohodlně i kompletně - zpočátku je to sice trochu nezvyk, konečně na holení dobře vidět, ale pak už nebudete chtít jinak.

Nepění! Jednou provždy nepění!

Obyčejná pěna je bílá, neprůhledná, takže zakryje přesně ta místa, na která byste rádi viděli. Ne tak náš Neviditelný gel. Ten stačí jen rukou rozetřít na místa, která chcete holit a hotovo. Pomůže vousy změkčit, umožní strojku lépe klouzat po kůži a minimalizuje podráždění, takže ani nebudete potřebovat balzám po holení.

Hodnocení

4.9
12 hodnocení
Aleš
28.08.2019

+ Perfektní
+ Transparentní
+ Vidíte, kde se holíte
+ Hřeje

Jirka
31.10.2019

Klobouk dolů, pánové, tohle není evoluce, ale revoluce! Pokud holíte kontury, je tenhle gel povinnost! Oholím se rychleji a přesněji - odpadá známý vzorec u klasického bílého mýdla (pěny, gelu) znova kontrolovat oholená místa a znova a znova nanášet mýdlo... Další pozitivum spočívá v tom, že necítím potřebu používat vodu po holení.

Petr
14.02.2020

nejlepsi gel na holeni! mam hodne citlivou plet a s timhle gelem zadne podrazdeni nehrozi. pritom skvele plni funkci.

Radek
14.02.2020

+ Břitva po kůži perfektně klouže
+ Je transparentní
+ Vhodný i pro citlivější pokožku

Miloslav Jokl
02.04.2020

krásně voňavé, dobře roztíratelné, povzbudí pleť

David
13.09.2020

Rád zkouším české produkty a značku Beviro jsem objevil teprve před nedávnem. Dostala mě a ke gelu jsem si koupil rovnou i olej a after shave vodu. Za mě super.

Tom
13.09.2020

Jsem zvyklý především na gely, které se při rozetření napění a vytvoří hustou vrstvu, po které se holím žiletkou. Tento moc nepění, ale i tak se s ním dá v pohodě oholit. Oceňuji vůni - je taková chladivá a příjemná.

Jirka
13.09.2020

funguje výborně. Mám už druhé a tentokrát větší balení a neměnil bych

Lukáš
13.09.2020

super gel na holení, strojek krásně klouže, pleť není podrážděná

Lukáš
13.09.2020

Přírodní, český a především vynikající. Můžu jen doporučit.

Pavla
13.09.2020

Koupila jsem svému partnerovi a je prý výborný. Koupím tedy znovu a možná i další výrobky od této značky. Je ryze česká, takže se mi moc líbí. Gel krásně provoní oholenou tvář mého přítele:)

Mirek
13.09.2020

Supr holicí gel, neměl jsem lepší. Plní svou funkci a osvěží.