Pakkawood Shavetta

2 hodnocení

Popis

Shavetta se hodí hlavně na precizní práci při holení kontur. Trošku na tváři, zkrátit to na krku, prostě abyste vypadali každý den jako po návštěvě barbershopu. Na přesnou práci se hodí víc než klasický strojek - má jen jeden břit, na který je krásně vidět, takže vám při holení nebude nic stínit. A taky je to o dost mužnější.

Shavetta je totiž moderní sestrou klasické břitvy - pouze u ní odpadá náročná péče o ostří, protože do shavetty jednoduše vložíte polovinu klasické žiletky. A když se po pár holení ztupí, vyměníte za jinou. Jednu žiletku Derby Premium jsme přidali i do krabičky k shavettě, abyste ji mohli rovnou vyzkoušet. Stejně víme, že už se na to těšíte.

$23.66

Vypadá jako břitva, ale není to břitva

Shavettu nemusíte brousit a obtahovat, vložíte do ní polovinu klasické žiletky. Jinak je to stejné. Chvilku si budete muset zvykat na jiné držení než u klasického strojku, ale zvládnete to. Zvládnul to váš děda, zvládnete to také.

Pakka-co?

Zní to exoticky, ale je to prosté. Pakkawood je odolný materiál, který vzniká vrstvením tvrdého dřeva a napouštěním teplem tvrzenou pryskyřicí. Obvykle se používá na střenky nožů, my jsme ho použili u naší shavetty. Výhodou je, že je odolný vlhku, takže i v prostředí vaší koupelny vydrží hodně dlouho jako nový.

Hodnocení

5.0
2 hodnocení
Monika Buchtelová
28.12.2020

K nakupu krasne psany dopis s podekovanim a dareckem .
Dekuji

Michal L
15.01.2021

Šaveta skvelá. Parádne sa drží. Nábeh konštrukcie ku žiletke perfektný. Konečne som si pri holení zátylku nedorezal celú hlavu. Práca pri holení za ušami excelentná a rýchla. Z povrchovej úpravy sa jednoducho oplachuje prebytočné mydlo.
Škoda len jednej veci, mohli by ju dodávať s nejakým púzdrom.
Tiež by mohli vyhotovovať viac farebných prevedení, hneď by som si kúpil ďalšiu do zálohy :-D