Proti lupům
Přírodní šampon

9 hodnocení
349 Kč

Popis

Lupy mají v zásadě dva zdroje - příliš suchá pokožka hlavy, ze které se odlupují malé šupinky, nebo kvasinky Malassezia, jejichž přemnožení může způsobovat záněty a tím pádem i lupy. Těžko sami poznáte, proč se to děje zrovna u vás, proto náš šampon bojuje s oběma příčinami. Komplex aminokyselin a aloe vera pomáhá hydratovat pokožku hlavy, bylinné extrakty a Cetylpyridinium Chloride zase vykázat kvasinky do patřičných mezí.

Kromě toho je také z 99 % přírodní. Procentíčko nám uteklo kvůli konzervantu, ale jinak by vám v koupelně nevydržel dostatečně dlouho. Samozřejmě nebojuje jen s lupy, ale krásně se postará i o vaše vlasy - přirozeně je vyživí, díky hedvábnému proteinu sericinu dodá i doslova hedvábný lesk a samozřejmě je jemně, ale důkladně umyje. Co víc si od šamponu přát?

Vyrobeno v České republice. Jako všechny naše produkty.
Obsahuje 99 % přírodních složek. Zbylé procento tvoří konzervant, bez kterého by šampon dlouho nevydržel.

Tyhle lupy každého jenom otravují...

...tak jim dejte bídu. Mají v zásadě 2 příčiny - buďto jde o částečky odlupující se pokožky hlavy, nebo o přemnožené kvasinky Mallasezia. Na hlavě mají své místo, ale nesmí to přehánět! Náš šampon bojuje s oběma příčinami. Dobře hydratuje pokožku hlavy a díky Cetylpyridinium Chloridu brzdí kvasinky v rozletu. Samozřejmě nečekejte zázraky po prvním umytí, ale při dlouhodobém použití byste měli vidět rozdíl.

Příroda umí

V tomhle šamponu je všechno. Všechno dobré. Drahé kameny (malachitový extrakt), hedvábné housenky (sericin), exotické rostliny (aloe vera) i komplex aminokyselin. Žádné silikony, žádné parabeny, žádné sulfáty. Jen to nejlepší z přírody pro zdraví vašich vlasů.

Hodnocení

4.1
9 hodnocení
Oleksandr Sekej

Používám jen 4 dny a zatím žádný extra výsledek..
Šampon pěkně voní po bylinkách a dobře myje

Petr Hošek
05.10.2020

Zatím spokojenost, lupy mám spíš nárazově a teď to bylo relativně ok, takže působení proti nim neposoudím zatím úplně přesně, ale vypadá to slibně. Jen "vůně" mi nesedí, a to celkem dost :(

Filip Dekastello
08.02.2021

Super šampón, trpím od dob školy tvorbou lupů. Hodně sem dříve hledal, jako dospělí jsem našel šampón od Morgans a používal ho tři roky. Řekl sem si, že zkusím českou značku Beviro a bylo to dobré rozhodnutí. Vlasy myji dvakrát za sebou, šampón krásně voní, super konzistence, hlava nesvědí a tvorba lupů je naprosto minimální.

V budoucnu určitě vyzkoušíme i jiné produkty, ať to bude matný jíl, balzám na vousy a ostatní

Adam Bílek
08.03.2021

Jakž takž pomáhá, ale zázrak to není. Po mytí lupy nemám, ale den/dva poté už opět ano.

Jan Pipek
12.03.2021

použití zatím jen krátce, ale hned první dojem a dojmy následující na výbornou, uvidíme za nějaký čas (jen bych možná malinko, třeba jen sytostí barvy, odstínem, odlišil šampón na vlasy a šampón na vousy

Robert Drozd

*****

Anton Grigoryev

Vynikající Šampon

Filip D.
17.06.2021

Váš šampon proti lupům ! To je skvost, jediný který sem dřív používal a fungoval byl Morgans proti lupům, váš sem zkusil koupit někdy v zimě, používám dlouhodobě a lupy z 99% nejsou, hlava nesvedi, není rudá kůže pod vlasy .... Morgans bych dal tak 7.5/10 a vám 9.5/10. Šampon proti lupům je neskutečně skvělí a brzy určitě vystřídám i olej, nebo balzám, nemám rád stereotyp co se týká olejů a balzámu. Krásný den a děkuji, děláte to dobře ..

Jan Kvarda
07.07.2021

Spokojenost.

Maximálně přírodní Maximálně přírodní Máme rádi přírodu, proto se snažíme dělat i naše produkty co nejpřírodnější. Někdy ale kvůli dokonalé funkčnosti uděláme dobře promyšlený kompromis.
Otestováno předními barbery Otestováno předními barbery Na vývoji a testování produktů spolupracujeme s předními barbershopy. Díky tomu máte jistotu, že Beviro znamená kvalitu.
Vyrobeno v ČR Vyrobeno v ČR Všechny naše produkty vyrábíme v České republice. Česká kosmetika je totiž světová.
Od mužů, pro muže Od mužů, pro muže Nejsme jenom odnož značky dámské kosmetiky. Beviro je od začátku od mužů, pro muže.