Na denní použití
Přírodní šampon

14 hodnocení
299 Kč

Popis

Není šampon, jako šampon. Ten náš je totiž přírodní. A to je velký rozdíl. Ani netušíte, kolik se za tím skrývá práce. Konkrétně víc než 2 roky času a 17 vzorků.

Co to znamená v praxi? Náš šampon vlasy přirozeně vyživí, díky hedvábnému proteinu sericinu dodá i doslova hedvábný lesk a samozřejmě je jemně, ale důkladně umyje. Co víc si od šamponu přát?

Vyrobeno v České republice. Jako všechny naše produkty.
Obsahuje 99 % přírodních složek. Zbylé procento tvoří konzervant, bez kterého by šampon dlouho nevydržel.

Vyrobeno v České republice. Jako všechny naše produkty. Obsahuje 99 % přírodních složek.

2 roky práce, 1 přírodní šampon

Říká se, že hlavou zeď neprorazíš. My ji s tímhle šamponem prorazili. Trvalo nám to sice víc než 2 roky práce, ale konečně se podařilo vyrobit skvělý a zároveň přírodní šampon. Přírodní šampony totiž skoro nepění. Ten náš ano. A také šetrně myje. Hydratuje. A díky sericinu zanechá vlasy hedvábně jemné.

Příroda umí

V tomhle šamponu je všechno. Všechno dobré. Drahé kameny (malachitový extrakt), hedvábné housenky (sericin), exotické rostliny (aloe vera) i komplex aminokyselin. Žádné silikony, žádné parabeny, žádné sulfáty. Jen to nejlepší z přírody pro zdraví vašich vlasů.

Hlavní složky

Aloe Vera

Extrakt z listů Aloe vera podporuje zdravý růst vlasů, má antioxidační a zklidňující vlastnosti a zároveň čistí pokožku pod vlasy. Díky tomu do vlasů i pokožky pronikne více živin, vlasy budou silnější a porostou rychleji a lépe.

Malachit

Extrakt z drahého kamene Malachitu obsahuje stopové prvky vyživující vlasy a pokožku. Prvky jako zinek, měď, selen a mangan. Ty fungují jako přírodní antioxidanty, které cílí na volné radikály, udržují vlasy v plné síle a pokožku zdravou.

Jak používat

Jako normální šampon - napěníte ve vlasech a smyjete. Používejte ideálně vlažnou vodu, horká voda vysušuje a je jednou z příčin lupů či podráždění pokožky. Šampon řádně vymyjte, vodu z vlasů nejprve vymačkejte a následně jemně vysušte nejlépe vysokogramážním ručníkem. Drhnutím vlasů při sušení o vlasy spíš dříve či později přijdete.

Funkčnost

Denní šampon byl vytvořen pro potřeby mužů, kteří si hlavu si hlavu myjí několikrát do týdne, nebo rovnou denně. Je šetrnější, pokožku nevysušuje a vyživuje. A mezi námi, vytvořit přírodní cestou pěnění je prakticky věděcký oříšek, ale nám se to povedlo.

S čím kombinovat

Pro zdravé vlasy a zdravou pokožku pod nimi kombinujte denní šampon s naším přírodním šamponem proti lupům nebo šamponem proti padání vlasů. V poměru 4-5x týdně denní šampon a do toho 2-3x týdně jeden z funkčních šamponů.

Tak běžná věc a věřte, velmi často tak špatně vyráběná. My bádali přes dva roky a máme ho! Šampon bez škodlivých solí, bez látek, které vypínají obranyschopnost těla a vzniká na ně rezistence.

Daniel Trnka, zakladatel

Hodnocení

4.6
14 hodnocení
Marek Hofhanzl

Mám z toho velice dobrý pocit. Hezké balení, příjemná decentní vůně. Věřím, že bude prospěšný i pro mé vlasy ;-).

Ondřej P.
28.09.2020

Velmi příjemný šampón, pěna je velmi jemná, docela hustá. Vlasy po tomto šampónu jsou přirozené a ne ulepené jako u běžných produktů.

Daniel
17.10.2020

Šetrný šampon s dobrou vůní, pěnivostí a dávkováním. Vyhovuje mi, že po něm moje středně dlouhé vlasy vypadají dobře delší dobu. Nevysušuje jako některé konkurenční šampony, je znát, že je to promyšleně namíchané.

Jiří Ulč
27.09.2020

Příjemná vůně, dostatečný pěnící a odmaštovací efekt...
Velká spokojenost... :-)

Jiří Čermoch
08.12.2020

Se šamponem spokojenost. Velmi příjemná vůně. Používám delší dobu Spicy Touch, tak jsem věřil, že i šampon bude dobrý. Nezklamalo mě to.

Lukáš Kroupa
16.12.2020

Přírodní šampon je fajn, dobře umyje vlasy ale na mé vlasy je možná až moc drsný a není vhodný pro denní použití ale možná tak jednou za týden odstranit z vlasů vše pryč, protože kvalita vlasů se mi bohužel zhoršila, jsou více suché a bez života, dokonce i s matnou pastou od Bevira se kterou jsem měl úžasné výsledky mám teď spíše problémy, vlasy elektrizují, nedrží, a po druhé aplikaci jsou vlasy velmi slepené a musí se umýt, s použitím jiného šamponu jsem pastu používal 3 dny bez výrazně slepených vlasů a šly potom krásně umýt.

Filip
10.02.2021

Za mě nejlepší šampón, co jsem kdy vyzkoušel. Skvěle funguje na mé řídké vlasy a osvědčila se mi metoda si je tímto šampónem umývat ráno. Po 14 dnech naprostá spokojenost. A to jsem si myslel, že nikdy ten správný produkt nenajdu. Hledal jsem přes 7 let. A ta sympatická vůně?

Jiří Ulč
24.02.2021

Již používám delší čas a tak mohu kladně ohodnotit ... Příjemná vůně , přírodní složení střední pěnivost , nevysušuje vlasy ... Prostě za mě dobrý.. :-)

Michal Razým
29.03.2021

bohužel, na mé vlasy (husté, tvrdé, spíše mastící se) špatný, jsou jako slepené, nedají se umýt, možná když budou kratší, po ostříhání... ale nádherně voní

Andrej Kmeť

Najlepší šampón aký som kedy mal ... Pouzivam tieto šampóny viac ako rok a maximálna spokojnosť

Miroslav Sak
16.07.2021

Pěkně voní a myje vlasy

Jaroslava Růžičková
19.07.2021

.

Zdeněk Němec
24.08.2021

Rozumná cena, krásně voní, já jsem spokojen.

Tomáš Kadula
16.09.2021

Skvělá, nepopsatelná vůně. Mám na ni závislost! Chtěl bych ve stejné vůni i sprchový gel nebo kolínskou. Šlo by? )) děkuji

Maximálně přírodní Maximálně přírodní Máme rádi přírodu, proto se snažíme dělat i naše produkty co nejpřírodnější. Někdy ale kvůli dokonalé funkčnosti uděláme dobře promyšlený kompromis.
Otestováno předními barbery Otestováno předními barbery Na vývoji a testování produktů spolupracujeme s předními barbershopy. Díky tomu máte jistotu, že Beviro znamená kvalitu.
Vyrobeno v ČR Vyrobeno v ČR Všechny naše produkty vyrábíme v České republice. Česká kosmetika je totiž světová.
Od mužů, pro muže Od mužů, pro muže Nejsme jenom odnož značky dámské kosmetiky. Beviro je od začátku od mužů, pro muže.