Na denní použití Přírodní šampon

4 hodnocení

Popis

Není šampon, jako šampon. Ten náš je totiž přírodní. A to je velký rozdíl. Ani netušíte, kolik se za tím skrývá práce. Konkrétně víc než 2 roky času a 17 vzorků.

Co to znamená v praxi? Náš šampon vlasy přirozeně vyživí, díky hedvábnému proteinu sericinu dodá i doslova hedvábný lesk a samozřejmě je jemně, ale důkladně umyje. Co víc si od šamponu přát?

Vyrobeno v České republice. Jako všechny naše produkty.
Obsahuje 99 % přírodních složek. Zbylé procento tvoří konzervant, bez kterého by šampon dlouho nevydržel.

$13.04

2 roky práce, 1 přírodní šampon

Říká se, že hlavou zeď neprorazíš. My ji s tímhle šamponem prorazili. Trvalo nám to sice víc než 2 roky práce, ale konečně se podařilo vyrobit skvělý a zároveň přírodní šampon. Přírodní šampony totiž skoro nepění. Ten náš ano. A také šetrně myje. Hydratuje. A díky sericinu zanechá vlasy hedvábně jemné.

 

Příroda umí

V tomhle šamponu je všechno. Všechno dobré. Drahé kameny (malachitový extrakt), hedvábné housenky (sericin), exotické rostliny (aloe vera) i komplex aminokyselin. Žádné silikony, žádné parabeny, žádné sulfáty. Jen to nejlepší z přírody pro zdraví vašich vlasů.

Hodnocení

5.0
4 hodnocení
Marek Hofhanzl

Mám z toho velice dobrý pocit. Hezké balení, příjemná decentní vůně. Věřím, že bude prospěšný i pro mé vlasy ;-).

Ondřej P.
28.09.2020

Velmi příjemný šampón, pěna je velmi jemná, docela hustá. Vlasy po tomto šampónu jsou přirozené a ne ulepené jako u běžných produktů.

Daniel
17.10.2020

Šetrný šampon s dobrou vůní, pěnivostí a dávkováním. Vyhovuje mi, že po něm moje středně dlouhé vlasy vypadají dobře delší dobu. Nevysušuje jako některé konkurenční šampony, je znát, že je to promyšleně namíchané.

Jiří Ulč
27.09.2020

Příjemná vůně, dostatečný pěnící a odmaštovací efekt...
Velká spokojenost... :-)