For Dry Skin
Intensive Face Moisturizer

8 hodnocení
750 Kč

Popis

Chtěli jsme napsat, že hydratace není žádná věda, ale nebyla by to pravda. V našem hydratačním krému to věda je. Není v něm jen obyčejná voda, ale i jablečná voda. K tomu mandlový olej, koenzym Q10, panthenol a další hydratační stálice. Kromě toho spousta dalších výtažků a enzymů, které znějí sofistikovaně vědecky, ale jsou v co největší míře přírodní. Věda a příroda, to je naše.

Intenzivní hydratační krém se hodí pro suchou, starší nebo hodně namáhanou pleť - například v zimě. Dodá potřebné živiny a pomůže pleti lépe čelit všem živlům. I těm podvratným.

Vyrobeno v České republice. Jako všechny naše produkty. Obsahuje 96 % přírodních složek.

Hydratace = půl zdraví

Většina mužů má speciální přípravek na sedačky v autě, spousta z nich třeba i krém na svoje oblíbené boty. V hydrataci obličeje ale máme pořád rezervy. Je to přitom snad jediná cesta, jak alespoň částečně otupit zub času a vypadat dobře. 

Používejte jej ideálně ráno a večer, ještě ideálněji pak v kombinaci s naším Elixírem mládí. Společně se jejich účinky násobí. 

Pracovitější než mravenec

Máte sušší pleť? Pracujete v náročném prostředí? Nebo vám už zkrátka jenom není dvacet pět ani třicet pět? Tak to si zasloužíte pořádně výkonný krém. 

Hydratací to ovšem ani v případě tohohle pracanta nekončí. Náš krém pomáhá pleť taktéž tonizovat, tedy sjednocovat její vzhled, takový mandlový olej má zase antibakteriální účinky, což ocení nejen ti, kteří se rádi hladí po tvářích. Aloe vera zase pomáhá urychlovat regeneraci a pleť uklidňuje, jablečná voda zase krom jiného nabízí i lehkou ochranu proti UV záření. 

Hlavní složky

Mandlový olej

Přírodní olej, plný vitamínu A, pokožku zvláčňuje, zkliďnuje, hydratuje, vyrovnává tón pleti a má antibakteriální vlastnosti. Hodí se i na léčbu akné.

Aloe Vera

Extrakt z listů všemocné Aloe Vera pokožku hydratuje a má regenerační a antioxidační vlastnosti. Vytváří na pokožce ochranný film před vnějšími vlivy.

Jablečná voda

Jablečná (ovocná) buněčná voda hydratuje, předchází prvním vráskám, eliminuje kruhy pod očima, léčí akné a nabízí lehkou UV ochranu. Obsahuje širokou škálu vitamínů, minerálů a alfa hydrokyselin.

Specifikace

Jak používat

Množství velikosti lískového oříšku naneste na obličej a vmasírujte do pokožky. Používejte 1x denně nebo dle potřeby, ideálně po umytí obličeje.

Funkčnost

Intenzivní hydratační krém vznikl pro potřeby suché pokožky. Pro běžnou či mastnou pokožku máme druhou lehčí variantu.

Kombinování

Pro zdravou a dobře vypadající pokožku bez akné a vyrážek kombinujte s Natural Face Cleanserem. Pro eliminaci vrásek a svěží obličej přidejte před hydratační krém omlazující sérum Elixír mládí.

Hodnocení

4.7
8 hodnocení

*****

15.11.2021

Výborné

10.12.2021

Zatím zkouším, hydratuje, zda se zmatňuje, není mastný.
Mám jednu výtku, při aplikaci se na platí dělají skupinky a to není příjemné a proto 1 hvězda dolů

06.01.2022

Po zhruba dvou týdnech používání spokojenost. Velmi dobře se roztírá a vstřebává.

Slušný krém. Při vysušení pokožky obličej po opakovaném použití opravdu hydratoval.

Mám lehký problém se sochou pletí a tento krém funguje 👍

Super bomba❤️👍

Skvělé produkty, váš šampón proti lupům mi pomohl s mým dlouhodobým problém s lupy

Další varianty produktu

Naše bestsellery

Sledujte nás na
@beviro_cz

Všechny novinky najdete na našem   Instagramu

Vzorek k objednávce
zdarma

Ekologické
balení zásilky

Doprava Zásilkovnou
zdarma nad 500 Kč

Maximálně
přírodní