Z hruškového dřeva
Hřeben na vousy

2 hodnocení
290 Kč

Popis

Náš hřeben z hruškového dřeva si brousí zuby hlavně na delší plnovousy. Je to podobné jako s vlasama - když začnou být delší než 10 cm, potřebujete hřeben. Díky dvěma šířkám zubů to můžete vzít nejdřív nahrubo a pak finálně doladit. Doporučujeme česat po aplikaci oleje nebo balzámu - hřebenem ho krásně rozetřete po celé délce vousu. A taky to bude “namokro” příjemnější.

A díky kompaktním rozměrům ho můžete mít vždycky při sobě. Pro vesnický look ho můžete nosit vyčuhující ze zadní kapsy kalhot. Nebo kdekoliv jinde, decentně skrytý.

Učeše i ty nejdelší vousy

Jak to přeroste 10 cm, začíná být problém. Nebo zábava? Delší vous každopádně zaslouží větší péči. Hřeben je na to ideální, projede vousama jako nůž máslem a srovná je do latě.

Už si brousí svoje dvoje zuby

Nejdřív nahrubo, potom doladit. Díky dvěma stranám s různě hustými zuby vás nebude tahat za vousy. To nikdo nechce. Hruškové dřevo je navíc k vousům jemné, takže to nemusíte drhnout nějakým plasťákem.

Hodnocení

5.0
2 hodnocení

*****

12.05.2023

Vynikající, včetně všech jiných produktů, které jsem u Vás objednal.Děkuji.

Naše bestsellery

Maximálně přírodní Maximálně přírodní Máme rádi přírodu, proto se snažíme dělat i naše produkty co nejpřírodnější. Někdy ale kvůli dokonalé funkčnosti uděláme dobře promyšlený kompromis.
Otestováno předními barbery Otestováno předními barbery Na vývoji a testování produktů spolupracujeme s předními barbershopy. Díky tomu máte jistotu, že Beviro znamená kvalitu.
Vyrobeno v ČR Vyrobeno v ČR Všechny naše produkty vyrábíme v České republice. Česká kosmetika je totiž světová.
Od mužů, pro muže Od mužů, pro muže Nejsme jenom odnož značky dámské kosmetiky. Beviro je od začátku od mužů, pro muže.