Beard Oil
Discovery Set

1 hodnocení
150 Kč

Popis

Testovací sada, v níž najdete naše tři časem prověřené a vousáči důkladně otestované oleje na vousy, každý o objemu 1 ml. Snadno si tak můžete vybrat tu pravou verzi oleje, která se následně stane vaším věrným společníkem. 

Sada obsahuje tyto oleje:

  • Bergamia Wood - naše nejoblíbenější vůně, bestseller, váš osobní kousek lesa i ve víru velkoměsta, aneb tóny borovice, jalovce, cedru a bergamotu. 
  • Cinnamon Season - Vánoce každý den, alespoň ve vousech. Skořice, santalové dřevo, trocha svěžího grepu.
  • Honkatonk Vanilla - vanilka, ale pro chlapy. Lehce sladká, decentní, příjemná, s tóny vanilky, tonkových bobů a palo santo. 

Tím radost zdaleka nekončí. Po nákupu tohoto setu Vám totiž doručíme i slevový kód v celé jeho ceně, který můžete následně využít na další nákup. Třeba pečlivě vybraného oleje na vousy. Ale klidně i čehokoliv jiného, ptát se nebudeme

Pokud nechcete všechny tři, můžete si vzorek objednat i jednotlivě.

5 olejů pro tu nejlepší výživu vousů

V našich olejíčcích mícháme 5 různých druhů olejů, protože jen jeden nestačí. Není olej jako olej. I když vypadají podobně, hodně se od sebe liší jak kvalitou, tak funkcí. Rýžový olej změkčuje a regeneruje pokožku, mandlový pokožku hydratuje a zklidňuje. Avokádový zabraňuje svědění, jojobový chrání vousy zvenčí a ricinový je zas vyživuje zevnitř. Více než rok jsme ladili jejich poměry, abychom dosáhli opravdu nejlepšího účinku. 

Naše svatá trojice

Jsou jistě i důležitější životní rozhodnutí, ale ani tohle není radno podceňovat, přeci jen jde o výběr oleje, jehož vůni si budete ve vousech nosit po celý den. Díky téhle sadě můžete kousavou nerozhodnost vyměnit za příjemný testovací zážitek.

Hodnocení

5.0
1 hodnocení
02.04.2024

Je skvělé si vyzkoušet která vůně oleje Vám bude vyhovovat.

Naše bestsellery

Bestseller
BEVIRO, BEARD OIL BERGAMIA WOOD - VOUSY
Bestseller
BEVIRO, NATURAL BEARD BOOSTER - VOUSY

Sledujte nás na
@beviro_cz

Všechny novinky najdete na našem   Instagramu

Vzorek k objednávce
zdarma

Ekologické
balení zásilky

Doprava Zásilkovnou
zdarma nad 500 Kč

Maximálně
přírodní