Volná místa

Growth Marketér pro Beviro

Beviro je česká značka maximálně přírodní kosmetiky, která pomáhá mužům ukázat světu svoji lepší tvář. Hledáme člověka do marketingu, který nám pomůže nastartovat naši komunikaci a ukázat světu 8 nových produktů, které letos vydáme.

Máme skvělé externí partnery (kreativní agentura, fotograf, PPCčkař), ale hledáme někoho in-house, kdo by si marketing vzal na starost, zaštítil všechny aktivity a sunul je dopředu.

Ideální pro někoho, kdo chce okamžitě vidět, jak se jeho práce odráží v tržbách a má výsledky.

Základní náplň práce

  • Brand planning: spolupráce na vytváření brand plánu a klíčových aktivit, včetně utváření a prioritizace marketingového budgetu
  • Kreativní výstupy: plánování a vytváření content strategy, správa newsletterů, digitální komunikace i social media, pomůže když umíš psát a máš alespoň trochu oko na to co je vizuálně cool.
  • Optimalizace performance kreativ (FB, Instagram) - projektové řízení tvorby kreativ, zadání externím partnerům, drobné grafické úpravy ve Figmě vlastní rukou
  • Spolupráce s kreativní agenturou
  • Komunikace a řízení spolupráce s influencery

Jaké máme požadavky?

  • práce ideálně na plný pracovní úvazek
  • skvělý psaný projev
  • alespoň 1-2 roky zkušenost v marketingu

Skvělý kandidát jste, když…

  • umíte výborně psát a neleknete se Figmy
  • máte vkus
  • víte, jaké reklamy fungují na FB a Instagramu
  • používáte víc kosmetických produktů, než jen deodorant a zubní pastu
  • jste marketingový univerzál a umíte si ledacos vyřešit sami

Co nabízíme?

  • práci na krásné české značce s evropskými ambicemi
  • možnost částečně pracovat na dálku
  • flexibilní pracovní doba (někdo u nás pracuje přes den, jiný v noci)
  • měsíční hmotné bonusy - zboží dle vlastního výběru
  • rozpočet na vzdělávání

S kým budete spolupracovat

  • Pavel Králíček- CMO
  • Jiří Rákosník - Head of Brand
  • Roman Vyškovský - PPC
  • kreativní agentura Wilhelm & Kinga
  • Dan Rufer - R&D manažer

S životopisem prosím pošlete ideálně i odstavec o tom, jaké máme v marketingu mezery (web, sociální sítě, komunikace atd.).

Nástup ideálně hned, ale dokážeme i 2 měsíce počkat. Pište na pavel@beviro.cz.

Sledujte nás na
@beviro_cz

Všechny novinky najdete na našem   Instagramu

Vzorek k objednávce
zdarma

Ekologické
balení zásilky

Doprava Zásilkovnou
zdarma nad 500 Kč

Maximálně
přírodní