Na vousy
Přírodní šampon

7 hodnocení

Popis

Vousy nejsou vlasy. Můžete si je sice umývat stejným šamponem (ten náš je na to i dostatečně jemný), ale spešl produkt je spešl produkt. Díky výtažkům z jitrocele, břízy a ricinovému oleji budou vaše vousy po umytí měkčí, hydratovanější a snadněji je rozčešete. 

Má jen slabou, přírodní lehce citrusovou vůni, aby se netloukl s vaším parfémem nebo olejem na plnovous.

Obsahuje 99 % přírodních složek. Zbylé procento tvoří konzervant, bez kterého by šampon dlouho nevydržel.

Vyrobeno v České republice. Jako všechny naše produkty. Obsahuje 99 % přirodních složek.

Měkčí vousy, tvrdší charakter

Vousy jsou tvrdší než vlasy, proto je na ně potřeba používat speciální šampon. Do toho našeho jsme přidali změkčující ingredience - extrakty z břízy, jitrocele a ricinový olej. To z vás ale neudělá měkkotu. Že ne?

Hlavní složky

Aloe Vera

Extrakt z listů Aloe vera podporuje zdravý růst vousů, má antioxidační a zklidňující vlastnosti a zároveň čistí pokožku pod vousem. Díky tomu do vousů i pokožky pronikne více živin, vousy budou silnější a porostou rychleji a lépe.

Jitrocel

Extrakt z Jitrocele, nabitý vitamínem C, podporuje regeneraci pokožky a zlepšuje krevní oběh. Je také bohatým zdrojem vitaminu E, který vousy hydratuje a změkčuje. Stanou se tak jemnější na dotyk a budou vypadat lépe.

Malachit

Extrakt z drahého kamene Malachitu obsahuje stopové prvky vyživující vousy a pokožku. Prvky jako zinek, měď, selen a mangan. Ty fungují jako přírodní antioxidanty, které cílí na volné radikály, udržují vousy v plné síle a pokožku zdravou.

Specifikace

Jak používat

Ideálně každé 2 až 3 dny, ale pokud každý den sportujete, nebo jíte pečínku a teče vám tuk a pivo do vousů, tak klidně denně. Pořádně vmasírujte do vousů, napěňte a opláchněte.

Funkčnost

Šampon na vousy je stavěn pro šetrnější a delikátnější proces mytí vousů. Náš šampon na vousy má lehkou citrusovou vůni, která ve vousech zůstává jen krátce. Při aplikaci olejů nebo balzámů se tak vonné látky nebudou překrývat. A byť jsou vlasy a vousy stejné stavby, podklady pokožky se liší. Pod vousem se pokožka tolik nemastí - přirozená produkce mazu je nižší. Není tedy potřeba stejného množství a síly čistících látek, jako v šamponech na vlasy, protože by docházelo k nadměrnému vysušování pokožky, následované podrážděním a svěděním.

Kombinování

Pro zdravé vousy a vyživenou pokožku kombinujte s oleji a balzámy na vousy. A zda si vybrat olej nebo balzám, o tom se dočtete zde, kde jsme to věčné dilema konečně rozlousknuli. Péči o vousy ideálně doplňte o kartáč na vousy, který pokožku zbaví odumřelých buněk (lupů) a podpoří zdravý růst vousů (prokrvením tváře).

Když dopřáváte speciální šampon a nano vosk svému autu, určitě chápete, že i vousy potřebují specializovanou péči. Je to podobně velká chlouba a radost. A navíc toho tolik nesežere!

Daniel Trnka, zakladatel

Hodnocení

4.9
7 hodnocení
Milan Novotny
24.11.2020

Skvělý šampón

Pavel C.
03.12.2020

Šampón již užívám a ta vůně je parádní, krásná vůně bylinek a dokonalá pěnivost :) Lepší než můj původní šampón od Proraso.

Jan Pipek
12.03.2021

obdobně jako u šampónu na vlasy, první dojem a dojmy následující skvělé, moc příjemné, moc fajn, uvidím za nějaký čas, jen snad malinko odlišit obal šampónu na vlasy od obalu šampónu na vousy, třeba sytostí barvy, odstínem,

Zdenek Višňák
29.04.2021

Příjemná vůně(5+),dávkování moc nefunguje-zmetek z výroby nebo to bude rukama

Jakub Beneš
21.05.2021

Luxusně pění, krásně voní a vousy zjemní
A je ho dost takže vydrží.

Radmil Podlaha
02.06.2021

Příjemná, jemná a nevtíravá vůně. Vousy opravdu změkčí. Tvoří bohatou pěnu.

Vladimír Sova
27.09.2021

Perfektní. Spokojenost.

Maximálně přírodní Maximálně přírodní Máme rádi přírodu, proto se snažíme dělat i naše produkty co nejpřírodnější. Někdy ale kvůli dokonalé funkčnosti uděláme dobře promyšlený kompromis.
Otestováno předními barbery Otestováno předními barbery Na vývoji a testování produktů spolupracujeme s předními barbershopy. Díky tomu máte jistotu, že Beviro znamená kvalitu.
Vyrobeno v ČR Vyrobeno v ČR Všechny naše produkty vyrábíme v České republice. Česká kosmetika je totiž světová.
Od mužů, pro muže Od mužů, pro muže Nejsme jenom odnož značky dámské kosmetiky. Beviro je od začátku od mužů, pro muže.