Bestseller
Přípravek na růst vousů

6 hodnocení
590 Kč

Popis

Co když vousy rostou, ale ne podle vašich představ? Kdyby byly jen o trochu hustší, rostly všude stejně dobře, tak už by to bylo úplně ono... Proto jsme vyvinuli Natural Beard Booster. Je tu od toho, aby prokrvil pokožku, stimuloval folikuly vousů, dodal jim energii a tím pomohl prosadit se i vousům, které se zatím nevydraly na povrch vaší tváře. Stávající vousy posilní, hydratuje a dodá jim plnější vzhled.

Booster funguje primárně díky Cressatinu a guaraně. Ty pracují v tandemu, aby dodaly více energie buňkám vousu a podpořily růst. Dalšími pomocníky jsou biotin, extrakty z bylin, keratin, panthenol a další vyživující oleje, jak pro vousy, tak pro pokožku.

Hodí se pro ty, kterým vousy už rostou, ale málo a nepravidelně. Pokud pěstujete první středoškolský knírek, nebo široko daleko v rodině nemáte ani jednoho vousáče, Booster nepomůže. Junioři musí ještě dorůst a holé tváře nejspíš ostrouhají (ale zkusit se má vše). Kdo už má dobrý základ, s Boosterem si ho ještě zlepší.

Vyrobeno v České republice. Jako všechny naše produkty. Obsahuje 90 % přírodních složek.

Přírodnímu štěstí přeje

Klasicky jsme vsadili na přírodní cestu, která funguje. Růstovou funkci v Boosteru zastávají Cressatin a guarana. Cressatin je aktivní látka získávaná jako extrakt z indické a vodní řeřichy. Stimuluje růst nových vousů a posiluje nové i stávající od kořínků. Vousy udržuje husté, silné a zdravé. 

Druhou neméně důležitou látkou je guarana - semínka, které přirozeně obsahují 2x více kofeinu než kávová zrna. Kofein pomáhá ke zlepšení krevního oběhu a posílení vousových folikul. To vede k lepšímu stavu pokožky a vousových buněk a celkově k zdravějším vousům. Kofein, stejně jako Cressatin, jsou klinicky ověřené látky na podporu růstu vousů. 

Půlmetrový vous za týden...

...ten od Boosteru nečekejte. Pokud to s růstem vousů myslíte vážně, zabere to čas. Booster je potřeba používat dlouhodobě. Jeho výsledek každému zaručit nemůžeme, každý růst vousu je individuální. Můžeme se ovšem zaručit kvalitním českým řemeslem - všechno si vyvíjíme a vyrábíme sami v Čechách. Doporučujeme přidat k Boosteru i zdravější životosprávu. Tělo musí být dobře vyživený “stroj”, aby se o živiny mohlo podělit i s pokožkou, nehty nebo třeba s vousy. Na konci tohohle snažení jsou vousy, se kterými budete opravdu spokojeni.

Hlavní složky

Guarana

Guarana je hlavní přírodní zdroj kofeinu, pomáhá ke zlepšení krevního oběhu, posílení vousových folikul a následnému růstu nových vousů. Mimo to dodává vousům přirozený lesk.

Ricinový olej

Přírodní lipid, který zvyšuje pružnost vousů a snižuje pravděpodobnost jejich lámání. Vousy vyživuje primárně zevnitř.

Cressatin

Aktivní látka získávaná jako extrakt z indické a vodní řeřichy. Stimuluje růst nových vousů a posiluje nové i stávající od kořínků. Vousy udržuje husté, silné a zdravé. 

Specifikace

Jak používat

Ideálně ráno a večer po sprše, kdy jsou póry rozšířené, pokožka bez nečistot a Booster se tak lépe vstřebá. 3-4x stlačte pumpičku, pro lepší efekt může být množství lehce větší, případně aplikujte víckrát denně s menší dávkou. Prsty pořádně vmasírujte do kůže, aby Booster nezůstal jen na povrchu vousů. Pro nejlepší výsledky aplikujte pravidelně a dlouhodobě. Pokud používáte další přípravky na vousy, začněte Boosterem a ten nechte působit alespoň 5 minut.

Funkčnost

Tam kde vousy už rostou, ale málo či nepravidelně, tam pomůže Booster "vytáhnout" vousové opozdilce na povrch pokožky. Jak? Zrychlí krevní oběh v pokožce a dodá na namazaná místa pořádnou porci energie a živin. Nicméně, k fungování Boosteru je potřeba mít genetické predispozice. Pokud u vás napříč rodinou nemá nikdo vousy, Booster nezachrání. Ale zkusit se má vše. Ohledně Boosteru (jestli a jak funguje) jsme sepsali článek na náš blog, kde se dozvíte vše potřebné a do hloubky.

Kombinování

Pro rychlejší a citelnější růst vousů kombinujte Natural Beard Booster s kartáčem na vousy. Po aplikaci Boosteru (ideálně po sprše do rozšířených pórů) kartáčem prokrvíte pokožku a funkční látky se tak vstřebají ještě o něco lépe.

Náš Booster je dříč, je to přesně ten, kdo z pole vytahá plevel, kamení, prokypří půdu, dá jí veškeré živiny. Perfektně se postará. Ale! Pokud v něm nemáte zasazené brambory, nemohou vyrůst. Tak je to i s Beard Boosterem. Navíc skvěle voní.

Daniel Trnka, zakladatel

Hodnocení

5.0
6 hodnocení

Jsem velmi spokojený se všemi produkty na vlasy ,vousy a podobně✌🏻🙂

21.07.2021

Krásně krémové a jde cítí že to zabírá doporučuji

Supr produkt!! Sem nadmiru spokojeny!

11.09.2022

Krásná vůně. Rychlé vstřebávání. Super.

24.11.2022

Skvělý produkt

Naše bestsellery

Maximálně přírodní Maximálně přírodní Máme rádi přírodu, proto se snažíme dělat i naše produkty co nejpřírodnější. Někdy ale kvůli dokonalé funkčnosti uděláme dobře promyšlený kompromis.
Otestováno předními barbery Otestováno předními barbery Na vývoji a testování produktů spolupracujeme s předními barbershopy. Díky tomu máte jistotu, že Beviro znamená kvalitu.
Vyrobeno v ČR Vyrobeno v ČR Všechny naše produkty vyrábíme v České republice. Česká kosmetika je totiž světová.
Od mužů, pro muže Od mužů, pro muže Nejsme jenom odnož značky dámské kosmetiky. Beviro je od začátku od mužů, pro muže.