Náš příběh

Beviro_tym_web

Jak jsme nechali vyrůst sen jménem BE-VIRO

Co je to BE-VIRO? Chtělo by se říct značka kosmetiky pro muže, kteří moc dobře vědí, jak důležité je mít perfektně upravený zevnějšek.

Ale nenechte se zmást, BE-VIRO je víc než jen pánská kosmetika. Stvořili jsme nedotknutelné území mužů. Čistě pánský svět, který v každém ohledu vystihují dvě slova: jednoduchost a kvalita.

Kosmetika BE-VIRO, to jsou kvalitní suroviny, nejčistší složení a přehledná řada produktů, ve které se zorientuje každý muž. Jednoduché jako facka.

No, zas tak jednoduché to nebylo. Za každou kapkou vyživujícího oleje, za každým pohodlným tahem žiletkou se skrývají roky tvrdé práce, vývoje, testování a legislativních pochůzek, bez kterých by ta legrace nestála za to.

Kde začít?

Pravděpodobně u jmen. Jmenujeme se Patrik Hamšík, Dalibor Chytil a Daniel Trnka a příběh značky BE-VIRO je tak trochu naším příběhem.

Začal se psát v době, kdy jsme se pustili do našeho prvního projektu – vývoje přírodní bylinné kosmetiky, která dokázala pomoct s kožními problémy. Protože už v té době nám barber shopy nebyly cizí, naše produkty se dostaly i k některým holičům. Ti je vyzkoušeli a zeptali se, zda bychom nechtěli vyrobit taky něco pro ně.

Tehdy jsme si uvědomili jednu věc.

A to, že na svět dámské kosmetiky by jeden potřeboval mapu, ale zkuste najít něco pořádného pro nás chlapy. Tím máme na mysli skutečně kvalitní značky, které by nevznikly jako odnož dámských výrobků. Ani s kompasem a lupou. Aby měli čeští barbeři s čím pracovat, museli holicí potřeby složitě objednávat přes půlku světa.

Začala v nás klíčit myšlenka, že vytvoříme vlastní, ryze českou značku pánské kosmetiky. Chtěli jsme přijít s něčím novým, neotřelým, netradičním. Měli jsme jasno v tom, že chceme vyrábět produkty prémiové kvality s co nejčistším složením a skvělým designem, které muže navíc posunou v osobním životě. Rozhodli jsme se zúročit naše zkušenosti a poskytnout jim to, co skutečně potřebují.

Staň se mužem

Oříšek byl dát tomu všemu jméno. Jaký název by dokázal zastřešit něco tak mnohovrstevnatého? Zanechali jsme za sebou spousty nepoužitých návrhů, které nebyly dost dobré. Pak se objevilo BE-VIRO.

Jde o název složený ze dvou jazyků. Sloveso být z angličtiny a latinské viro, což znamená muž. V překladu tedy „Staň se mužem“.

BE-VIRO: Svět gentlemanství

Bojujeme za skutečné muže, kteří mají slušné vychování, respektují okolí a nemají potřebu se nad kohokoli povyšovat. Opravdový muž je sebevědomý, zná svou hodnotu i své silné a slabé stránky. Chce posunout svět k lepšímu. Ví, kam kráčí, a jaké jsou jeho vize a cíle.

Je to dlouhá a namáhavá cesta. A proto je tady značka BE-VIRO, která vás bude vždy podporovat, ať už jste se na tu pouť vydali, nebo se vydat chcete. BE-VIRO vám dodá sílu, abyste zůstali sami sebou i ve chvílích, kdy je třeba dělat těžká rozhodnutí.

Jaké máme cíle?

Tak předně chceme přetransformovat svět pánské kosmetiky. Chceme prodávat kvalitní produkty šité na míru nám mužům jako to nejdokonalejší sako. Proto také při vývoji produktů stále spolupracujeme s barber shopy a nasloucháme jejich požadavkům.

A chceme vzdělávat. Jak v oblasti péče o zevnějšek, tak v oblasti osobního rozvoje a gentlemanství.

Chceme změnu.