Honkatonk Vanilla
Menší sada na vousy

2 hodnocení
1 100 Kč

Popis

Menší dárková sada pro každého vousáče v naší jemné vanilkové vůni Honkatonk Vanilla. Obsahuje olej a balzám, tedy vše potřebné pro dokonalou výživu vousů a jejich styling.

Vůně Honkatonk Vanilla v sobě kombinuje tóny vanilky, tonkových bobů a palo santo. Lehce sladká a příjemná vůně.

Celé jsme to zabalili do kartonové dárkové krabice jen decentně potištěné naším logem - žádné plasty, takže vše můžete krásně zrecyklovat.

Sada obsahuje:

Vyrobeno v České republice. Stejně jako všechny naše produkty.

Hodnocení

5.0
2 hodnocení
David Kalaš
02.08.2021

Olejíček i balzám fungují výborně. Takřka od prvního použití je znát, že jsou vousy oproti konkurenčním přípravkům např. od AB jemnější a snáze se rozčesávají. Co se týče vůně, je Honkatonk Vanilla ideální volba pro ty co nevyžadují výraznou dřevitou vůni, nebo sladkou skořici.

David Přikryl
06.10.2022

Koupil jsem si olej a balzám na vousy Honkatonk. Do vůně jsem se naprosto zamiloval. Konzistence balzámu je taky perfektní. Je to jako droga, takto nikdy nezapomenu o vousy pečovat. :-)

Maximálně přírodní Maximálně přírodní Máme rádi přírodu, proto se snažíme dělat i naše produkty co nejpřírodnější. Někdy ale kvůli dokonalé funkčnosti uděláme dobře promyšlený kompromis.
Otestováno předními barbery Otestováno předními barbery Na vývoji a testování produktů spolupracujeme s předními barbershopy. Díky tomu máte jistotu, že Beviro znamená kvalitu.
Vyrobeno v ČR Vyrobeno v ČR Všechny naše produkty vyrábíme v České republice. Česká kosmetika je totiž světová.
Od mužů, pro muže Od mužů, pro muže Nejsme jenom odnož značky dámské kosmetiky. Beviro je od začátku od mužů, pro muže.