Kolínská voda Sweet Armour

4 hodnocení

Popis

Každý rytíř potřebuje svoje brnění. Kolínská Sweet Armour vás zahalí podmanivou sladce kořeněnou vůní, která vás provede denními bitvami. Ale před přívalem žen vás bohužel neochrání. Spíše naopak.

Kolínská voda je naprostá klasika, která s lehkým alkoholovým štípnutím zklidňuje a dezinfikuje pokožku po holení a zanechává za sebou příjemnou vůni. Do našich kolínských dáváme 5 % parfemace (technicky už je to toaletní voda!) a zrají 3 měsíce, aby se vůně krásně rozvinuly.

Vyrobeno v České republice. Jako všechny naše produkty.

$39.20

Hodnocení

4.8
4 hodnocení
Ondrej Bosak
12.09.2019

Příjemná nasládlá vůně, Vydrží dlouho a i přesto, že sem se celkem bál, jestli se (hlavně ženám) bude líbit , tak s ní zatím sbírám komplimenty. Doporučuji na vyzkoušení ????

Tom V.
21.11.2019

Velmi příjemná a trochu sladká vůně s nádechem divokosti. Moc dobré. Doporučuji. A fandím Vám za to co děláte. Jste skvělí! ????

Monika
14.02.2020

Vůně je original jako z barberu. Kořeněná i přes své složení není vůbec sladká. Pro mě typická chlapska vůně. Hodně intenzivní. Výdrž super. Objednala jsem na manželovo přání, který pravidelně navštěvuje barber, vůni si oblíbil už při prvním použití. Cena vyšší, ale stojí za to.

Marek Šťastný
27.07.2020

příjemná kolínská ale vůně brzy vyprchá