Pro suchou pleť
Hydratační krém na obličej

4 hodnocení
750 Kč

Popis

Chtěli jsme napsat, že hydratace není žádná věda, ale nebyla by to pravda. V našem hydratačním krému to věda je. Není v něm jen obyčejná voda, ale i jablečná voda. K tomu mandlový olej, koenzym Q10, panthenol a další hydratační stálice. Kromě toho spousta dalších výtažků a enzymů, které znějí sofistikovaně vědecky, ale jsou v co největší míře přírodní. Věda a příroda, to je naše.

Intenzivní hydratační krém se hodí pro suchou, starší nebo hodně namáhanou pleť - například v zimě. Dodá potřebné živiny a pomůže pleti lépe čelit všem živlům. I těm podvratným.

Vyrobeno v České republice. Jako všechny naše produkty. Obsahuje 96 % přírodních složek.

Hlavní složky

Mandlový olej

Přírodní olej, plný vitamínu A, pokožku zvláčňuje, zkliďnuje, hydratuje, vyrovnává tón pleti a má antibakteriální vlastnosti. Hodí se i na léčbu akné.

Aloe Vera

Extrakt z listů všemocné Aloe Vera pokožku hydratuje a má regenerační a antioxidační vlastnosti. Vytváří na pokožce ochranný film před vnějšími vlivy.

Jablečná voda

Jablečná (ovocná) buněčná voda hydratuje, předchází prvním vráskám, eliminuje kruhy pod očima, léčí akné a nabízí lehkou UV ochranu. Obsahuje širokou škálu vitamínů, minerálů a alfa hydrokyselin.

Specifikace

Jak používat

Množství velikosti lískového oříšku naneste na obličej a vmasírujte do pokožky. Používejte 1x denně nebo dle potřeby, ideálně po umytí obličeje.

Funkčnost

Intenzivní hydratační krém vznikl pro potřeby suché pokožky. Pro běžnou či mastnou pokožku máme druhou lehčí variantu.

Kombinování

Pro zdravou a dobře vypadající pokožku bez akné a vyrážek kombinujte s Natural Face Cleanserem. Pro eliminaci vrásek a svěží obličej přidejte před hydratační krém omlazující sérum Elixír mládí.

Hodnocení

4.7
4 hodnocení
Dušan Karch

*****

Sebastian
15.11.2021

Výborné

Jaroslav
10.12.2021

Zatím zkouším, hydratuje, zda se zmatňuje, není mastný.
Mám jednu výtku, při aplikaci se na platí dělají skupinky a to není příjemné a proto 1 hvězda dolů

Daniel
06.01.2022

Po zhruba dvou týdnech používání spokojenost. Velmi dobře se roztírá a vstřebává.

Maximálně přírodní Maximálně přírodní Máme rádi přírodu, proto se snažíme dělat i naše produkty co nejpřírodnější. Někdy ale kvůli dokonalé funkčnosti uděláme dobře promyšlený kompromis.
Otestováno předními barbery Otestováno předními barbery Na vývoji a testování produktů spolupracujeme s předními barbershopy. Díky tomu máte jistotu, že Beviro znamená kvalitu.
Vyrobeno v ČR Vyrobeno v ČR Všechny naše produkty vyrábíme v České republice. Česká kosmetika je totiž světová.
Od mužů, pro muže Od mužů, pro muže Nejsme jenom odnož značky dámské kosmetiky. Beviro je od začátku od mužů, pro muže.