Péče o vlasy
Dárková sada

2 hodnocení
960 Kč

Popis

Ideální dárková sada pro každého, kdo má vlasy. Obsahuje střední matující pastu (vhodná pro většinu kratších vlasů) a přírodní šampon na denní použití. Ten je také vhodný pro každého, kdo má vlasy. Celé jsme to zabalili do kartonové dárkové krabice jen decentně potištěné naším logem - žádné plasty, takže vše můžete krásně zrecyklovat.

Sada obsahuje:

Vyrobeno v České republice. Stejně jako všechny naše produkty.

Hodnocení

5.0
2 hodnocení
Lubomír Frýzl
19.05.2021

Šampón mi zjemnil mé drsné vlasy! Děkuji.
Matující pasta krásně voní a drží mi mé vlasy celý den ve tvaru! Děkuji.

Lenka Sankotová
16.09.2021

Nejde popsat jak skvělý šampon i pasta na vlasy toto je. Přítel je nadšený, již po prvním použití má vlasy jak samet a to vyzkoušel už spousty drahých přípravků na zjemnění jeho opravdu tvrdých a suchých vlasů. Okolí tvrdí, že vypadá mladší a přijde nám, že nemá tolik vidět šediny, nechápu jak jste to dokázal, ale už nebudu muži kupovat nikdy nic jiného. Odvádíte opravdu moc moc dobrou práci a doufám, že ji budete dělat ještě hodně dlouho, abychom o tyhle produkty nikdy nepřišli. Moc moc díky za to, co děláte. 👍❤️

Maximálně přírodní Maximálně přírodní Máme rádi přírodu, proto se snažíme dělat i naše produkty co nejpřírodnější. Někdy ale kvůli dokonalé funkčnosti uděláme dobře promyšlený kompromis.
Otestováno předními barbery Otestováno předními barbery Na vývoji a testování produktů spolupracujeme s předními barbershopy. Díky tomu máte jistotu, že Beviro znamená kvalitu.
Vyrobeno v ČR Vyrobeno v ČR Všechny naše produkty vyrábíme v České republice. Česká kosmetika je totiž světová.
Od mužů, pro muže Od mužů, pro muže Nejsme jenom odnož značky dámské kosmetiky. Beviro je od začátku od mužů, pro muže.