Není kolínská voda jako Kolínská voda

Trocha historie neuškodí. První kolínská voda (německy Kölnisch Wasser) spatřila světlo světa roku 1709. Za jejím vznikem stál Johann Giovanni Maria Farina, zakladatel dnes nejstarší parfumerie na světě s názvem Farina. Parfém nazval podle svého domova, města Kolín nad Rýnem (francouzsky Eau de Cologne  zkráceně EDC). Značka Eau de Cologne je patentována ochrannou známkou společnosti Farina, ale v současné době se stala spíše symbolem parfémů s lehkou vůní.

Co je vlastně kolínská voda

Běžná kolínská voda je 1 až 3 procentní směs vonných látek rozpuštěných v 75 až 80 procentním alkoholu, u levnějších jen v 60 procentním. Kolínské vody se vyrábějí pro pány i pro dámy, nicméně současným trhem je kolínská voda vnímána spíše jako mužská záležitost.

Be-Viro se zaměřuje na výrobu prémiové přírodní kosmetiky pro muže. Za touto značkou je dlouhá cesta tvrdé práce, testování a vývoje. Výsledkem je přehledná řada kvalitních přípravků pro péči o mužskou pleť a perfektně upravený zevnějšek. Kolínské vody Be-Viro vyrábíme pro pány, ale i některé dámy si mezi nimi najdou svou oblíbenou vůni, které propadnou a rády ji používají místo klasického dámského parfému.

S kvalitní kolínskou budete in

Primární funkcí kolínské vody je desinfekce. Tu zajišťuje alkohol a v případě prémiových kolínských s označením Be-Viro Men´s Only se jedná o 80 % alkoholu. Další funkcí kolínské je parfemace. Běžné kolínské vody mají 1 až 3 % vonných látek.

V případě prémiových kolínských Be-Viro jsme nad standardním procentem používaných vonných látek. Všech 5 variant našich kolínských vod obsahuje 5 % parfému. S naší kolínskou máte zaručeno, že ji budete cítit celý den. Intenzitou a dlouhotrvající vůní se téměř vyrovnají parfému.

Čím jsou kolínské Be-Viro výjimečné

Kolínské vody Be-Viro vyrábíme z pečlivě vybraných přírodních surovin a testujeme je ve spolupráci s našimi předními holiči a jejich zákazníky. Vývoj každé kolínské je dlouhodobý, ale výsledek rozhodně stojí za to. Naše kolínské vody dosahují maximálních hodnot základních složek (80 % alkoholu a 5 % parfému), ale také se vyznačují přísným procesem zrání. U běžných kolínských vod jde tekutina po smíchání ihned do lahviček a na prodejní pulty, v případě kolínských vod Be-Viro je proces výrazně delší. Kolínská voda po dobu 3 až 4 měsíců zraje v demižonech, díky tomu se vůně dokonale prolnou, vyzrají a až poté jsou plněny do flakonů.

Z kolekce kolínských vod Be-Viro si vybere každý

  • Cosa Nostra je velmi výrazná vůně plná sladkých, dřevitých i kořenitých tónů.
  • Sportovní a svěží s citrusovými tóny – přesně taková je Fresh Bite.
  •  Sweet armour – jemně nasládlá vůně s nádechem citrusů a cedru.
  • Divoká, výrazná a svěží vůně Wild Focus si vás získá na první ovonění.
  •  Spicy Touch jako luxusní kořeněná tečka, která dokonale doplňuje úspěšnou pětici kolínských vod.

Dostupné varianty kolínských vod Be-Viro

Všechny naše kolínské vody Be-Viro si můžete koupit v testovací velikosti 1 ml. Další variantou je velikost 100 ml nebo maxi velikost 500 ml. Balení 500 ml je navíc oproti velikosti 100 ml výrazně cenově výhodnější. Ušetříte tak vlastně více jak 50 % a to se vyplatí.

Stále váháte jaký je rozdíl mezi kolínskou a Kolínskou? Neváhejte a přesvědčte se sami o kvalitě kolínských vod Be-Viro ZDE

Boris Longbeard