Kosmetický produkt jako dílo architekta?

Spojení kosmetického produktu s dílem architekta se vám může zdát naprosto zcestné, chápu, ale dejte mi prostor to vysvětlit. Vývoj, výroba a testování prémiového kosmetického produktu pro muže určeného k péči o pleť a vousy je velmi složitá a v některých případech i zdlouhavá záležitost. Ale když se dílo zadaří, tak rozhodně stojí za to.

Stejnou vývojovou fází prochází i práce architekta. Plánuje, vyvíjí a komunikuje s lidmi, kteří budou novou budovu využívat. Díky tomu může vytvořit ideální umělecký a hlavně funkční výtvor. Architekt neřeší pouze vzhled budovy, ale kompletní funkční celek. Ten může ve výsledku být dokonalým dílem využívajícím špičkové technologie. Takový dům má sice vyšší pořizovací náklady, ale jeho následné užívání je provozně a energeticky výrazně levnější.

Stejně jako tento architekt přistupujeme i my k celkovému konceptu výroby kosmetiky pro muže Be-Viro Men´s Only.

Produkty z dílny Be-Viro si také prochází složitou a zdlouhavou vývojovou fází. Všechny produkty vyvíjíme ve spojení s čínskou medicínou. Dlouholeté zkušenosti nám umožní vybírat čistě přírodní suroviny prémiové kvality, které jsou v produktech obsaženy v co největší možné míře. Díky tomuto vysokému podílu přírodních složek se snižuje spotřeba produktu. Tím se snižuje i nutnost opakované aplikace. Prémiová přírodní kosmetika Be-Viro pomáhá vaší pleti, kterou ošetřuje, vyživuje a hydratuje.

Testujeme a opět testujeme

Prostor k hodnocení a vyjádření se k produktu dostává i široký okruh spotřebitelů. Všechny vyvíjené produkty Be-Viro testují profesionálové na sobě a svých klientech, kteří nám dávají ideální zpětnou vazbu. Všechny postřehy následně do celkového procesu zapracováváme a opět začíná další kolo testování. Ve většině případů probíhá testování až 5x. Netestujeme na zvířatech, TESTUJEME NA LIDECH! Tváře lidí ožívají a to i díky zjištění, jak k vývoji našich produktů přistupujeme.

Nutný design

Každé dokonale propracované a funkční dílo si zaslouží kvalitní stylový obal. Design Be-Viro Men´s only navržený špičkovým grafikem také prochází náročným schvalováním nejen naším, ale i našich zákazníků. Týká se to nejen vzhledu kolínských, které jsou díky vysokému obsahu parfému v segmentu luxusních vůní, balzámů – zákazníky tolik oblíbených v kombinaci s olejem, ale také dle hodnocení nejlepšího holicího gelu na trhu. Jednoduchý design flakonů bude krásným doplňkem vaší koupelny.

Nyní, po této náročné etapě příprav, výroby a testování, můžeme s potěšením konstatovat, že si tyto pánské produkty našly cestu nejen k ženám, u kterých jsou ve stále větší oblibě, ale také k majitelům a zákazníkům umělecko prodejní galerie Claf na Chodově. Zde si je můžete koupit a tím se přidat k množství spokojených zákazníků.

Udělejte si z každého svého všedního dne malý svátek.