Blog

Ženský pohled na pánskou kosmetiku

Časy se mění…. A díky za to. Pryč je doba, kdy byla opěvovaná mužská drsnost, a prosazovalo se heslo, že správný chlap má smrdět. Dnes si pod pojmem chlapský představíme muže čistého, upraveného, vonícího a pěstěného. To se týká především mladší generace, která pod vlivem zaměstnání, reklam a také nás žen, bere péči o svůj vzhled za každodenní samozřejmost. 

Kosmetický produkt jako dílo architekta?

Spojení kosmetického produktu s dílem architekta se vám může zdát naprosto zcestné, chápu, ale dejte mi prostor to vysvětlit. Vývoj, výroba a testování prémiového kosmetického produktu pro muže určeného k péči o pleť a vousy je velmi složitá a v některých případech i zdlouhavá záležitost. Ale když se dílo zadaří, tak rozhodně stojí za to.

Není kolínská voda jako Kolínská voda

Trocha historie neuškodí. První kolínská voda (německy Kölnisch Wasser) spatřila světlo světa roku 1709. Za jejím vznikem stál Johann Giovanni Maria Farina, zakladatel dnes nejstarší parfumerie na světě s názvem Farina. Parfém nazval podle svého domova, města Kolín nad Rýnem (francouzsky Eau de Cologne  zkráceně EDC). Značka Eau de Cologne je patentována ochrannou známkou společnosti Farina, ale v současné době se stala spíše symbolem parfémů s lehkou vůní.

Jak na správnou péči o vousy

Konečně jsou pryč časy, kdy péče o vzhled byla výsadou pouze žen. I muži pochopili, že je příjemné o sebe pečovat a ještě lépe nechat o sebe pečovat. Je fajn nastartovat den něčím, co máte rádi. Pro někoho to může být dobrá snídaně, pro jiného začíná den péčí o svou chloubu – myšleno dokonalý vous.

Playboy Week 2019

Rozhodli jsme se s kolegy dostat se vám ještě více pod kůži. K takovému ambicióznímu plánu patří doprovodné akce, kde můžete naše produkty vyzkoušet na vlastní kůži. První políčko jsme si odšktrli, máme za sebou úspěšnou účast na největším tuzemském kosmetickém veletrhu Interbeauty Prague a Barberbattle CZ/SK. Nyní se však chystáme na další parádní akci.